Forum Crestin Ortodox

Forum Crestin Ortodox (http://www.crestinortodox.ro/forum/index.php)
-   Umanitare (http://www.crestinortodox.ro/forum/forumdisplay.php?f=5050)
-   -   Va rog din suflet daca puteti sa o pomeniti azi in rugaciunea voastra (http://www.crestinortodox.ro/forum/showthread.php?t=7705)

mara2008 29.11.2009 02:08:00

Va rog din suflet daca puteti sa o pomeniti azi in rugaciunea voastra
 
Va rog din suflet daca nu cer prea mult ,pomeniti azi in rugaciunea voastra pe Catalina,cea care anu trecut si-a pierdut sotu si azi la 8.30 dim va suferi o grea interventie chirurgicala,e suferinda si cu inima si nu ii va fii usor sa depaseasca acest moment din viata ei.
Dumnezeu sa va rasplateasca pentru sufletul vostru mare.
Doamne ajuta!

Miha-anca 29.11.2009 02:18:23

Il rog pe bunul Dumnezeu sa o ajute pe Catalina, sa o intareasca si sa-i dea incredere, ca desi medicii opereaza, Domnul e Cel Care vegheaza si are grija de sufletele noastre. Doamne ajut-o!

claudiutomsa 29.11.2009 02:22:00

Domnul sa o intaresca sa o ajute sa treaca cu bine peste acesta grea incercare Domnul sa o ajute si sa o pomenim in rugaciunile noastre

Bautar 29.11.2009 02:34:31

Doamne ajuta!
 
Dumnezeu si Maica Sfanta Sa o intareasca in aceste momente grele.

Hartford 29.11.2009 05:10:21

Doamne ajuta pe Catalina sa treaca cu usurinta prin necazul ei cel mare si intareste-o sa suporte aceasta grea operatie.Ajuta Doamne si doctorii sa lucreze cu succes pentru sanatatea Catalinei sora noastra.

dorinastoica14 29.11.2009 13:43:02

Sfinților Doctori fără de arginți,Sfinți Arhangeli și Îngeri ai Domnului purtați mâinile doctorilor care o vor opera pe Cătălina și ajutați-o să-și restabilească sănătatea trupului, ca timpul pe care îl mai are de trăit pe acest pământ în trupul trecător să-i fie îndelungat pentru a pune început de pocăință spre iertarea păcatelor și spre câștigarea viații veșnice.Amin

Nevrednicul 29.11.2009 19:13:26

Doamne ,tu pazitorul sufletelor si trupurilor noastre stim ca pacatuind ne aflam in stare de neputinta,te rugam cu nesmerita indrazneala sa ai mila de Catalina ,iertandu i ei pacatele ,dandu i in acest fel vindecarea neputintei ei,ca sa slavim in toata viata noastra numele tau!

mara2008 29.11.2009 22:13:31

Va multumesc din suflet
 
Catalina a trecut cu bine operatia,este la reanimare deocamdata,abia astept sa ajung sa o vad cand ni se va da permisiunea de catre medicii.
Ca intodeauna rugaciunea noastra unita a fost puternica.
Dumnezeu sa va binecuvanteze ,sa va dea sanatate si putere sa trece-ti fiecare peste problemele ce le aveti,eu va voi trece pe pomelnicele mele si ma voi ruga pentru toti.
Doamne ajuta!

Nevrednicul 29.11.2009 22:18:22

Citat:

În prealabil postat de mara2008 (Post 186233)
Catalina a trecut cu bine operatia,este la reanimare deocamdata,abia astept sa ajung sa o vad cand ni se va da permisiunea de catre medicii.
Ca intodeauna rugaciunea noastra unita a fost puternica.
Dumnezeu sa va binecuvanteze ,sa va dea sanatate si putere sa trece-ti fiecare peste problemele ce le aveti,eu va voi trece pe pomelnicele mele si ma voi ruga pentru toti.
Doamne ajuta!

Dummezeu sa o aiba in paza lui acum!

mara2008 30.11.2009 08:38:50

Datorita rugaciunilor voastre
 
Catalina azi a fost scoasa de la reanimare,Acum dim mi-a dat aceasta veste buna.
Multumesc


Ora este GMT +3. Ora este acum 19:45:06.

Rulează cu: vBulletin Version 3.7.3
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.