Forum Crestin Ortodox

Forum Crestin Ortodox (http://www.crestinortodox.ro/forum/index.php)
-   Generalitati (http://www.crestinortodox.ro/forum/forumdisplay.php?f=503)
-   -   Ultimul film vazut (http://www.crestinortodox.ro/forum/showthread.php?t=7320)

andreicozia 11.10.2009 03:20:06

Citat:

În prealabil postat de hmiron (Post 172488)

Vizionare placuta!

PS: linkul catre Metacritic include cate un trailer pentru fiecare film, mai putin Children of Men, pentru care gasiti un trailer ce nu-i face deloc cinste aici.

].

Pai care vizionare...de trailer?
Trimite-ne la un site de filme gratis online bun, fara virusi ca sa le vizionam.

deci unde le descarcam?

hmiron 11.10.2009 04:36:28

Citat:

În prealabil postat de andreicozia (Post 172623)
Pai care vizionare...de trailer?
Trimite-ne la un site de filme gratis online bun, fara virusi ca sa le vizionam.

deci unde le descarcam?

Filmele le poti inchiria de la un centru de inchirieri DVD-uri, le poti comanda pe net, poti plati ca sa le vizionezi prin internet, le poti imprumuta de la prieteni care le-au cumparat, le poti urmari la cinema sau la cinemateca sau poti sa le piratezi, daca ti se pare normal asa ceva. Eu nu o sa-ti dau linkuri la filmele intregi din principiu si pentru ca probabil regulile forumului interzic facilitarea accesului la materiale fara acordul detinatorului drepturilor de autor.

Mult succes.

Atreides 11.10.2009 10:52:47

V-as ruga sa nu va abateti prea mult de la subietct.

hmiron 11.10.2009 16:19:14

Citat:

În prealabil postat de Atreides (Post 172643)
V-as ruga sa nu va abateti prea mult de la subietct.

Stai linistit, asta e un forum unde nu se pune obsesiv accent pe a ramane strict on-topic.

andreicozia 12.10.2009 01:05:37

Citat:

În prealabil postat de hmiron (Post 172628)
Filmele le poti inchiria de la un centru de inchirieri DVD-uri, le poti comanda pe net, poti plati ca sa le vizionezi prin internet, le poti imprumuta de la prieteni care le-au cumparat, le poti urmari la cinema sau la cinemateca sau poti sa le piratezi, daca ti se pare normal asa ceva. Eu nu o sa-ti dau linkuri la filmele intregi din principiu si pentru ca probabil regulile forumului interzic facilitarea accesului la materiale fara acordul detinatorului drepturilor de autor.

Mult succes.

Atunci ce pot sa-ti spun decit sanatate taica si succes!

Cind s-a vorbit despre Ostrov s-a afisat site-ul de unde se descarca GRATIS...aici despre ce sa vorbim? despre ce vezi tu in particular?
..si stai linistit ca nu se supara nimeni, daca site-urile ar fi ilegale ar fi fost sterse de pe fata pamintului insa dupa cum vezi functioneaza bine-merci!

..sau tu esti dintre cei amuzanti care le pling de mila multi-miliardarilor ca le scapa firimituri de pe masa de ospat?

hmiron 12.10.2009 11:58:38

Citat:

În prealabil postat de andreicozia (Post 172786)
Atunci ce pot sa-ti spun decit sanatate taica si succes!

Cind s-a vorbit despre Ostrov s-a afisat site-ul de unde se descarca GRATIS...aici despre ce sa vorbim? despre ce vezi tu in particular?
..si stai linistit ca nu se supara nimeni, daca site-urile ar fi ilegale ar fi fost sterse de pe fata pamintului insa dupa cum vezi functioneaza bine-merci!

..sau tu esti dintre cei amuzanti care le pling de mila multi-miliardarilor ca le scapa firimituri de pe masa de ospat?

Nu stiu nimic despre "Ostrov", poate producatorii l-au dat "la liber", poate unii in mintea lor au considerat ca daca e un film religios poate fi piratat fara probleme. Habar n-am.

Cat despre ce sunt sau ce nu sunt eu, mai bine te abtii sa-ti dai cu parerea.

philalex 12.10.2009 13:29:16

am vazut District 9....interesant cu aliens.....il recomand....vine Cosmarul alb si vreau sa il vad...si astept 2012:103:

luchian 12.10.2009 14:48:12

Am revazut "Pact cu diavolul" - dintr-o alta perspectiva

am inteles in sfarsit replica din final "Mandria, pacatul meu favorit"

Atreides 12.10.2009 15:10:08

Ok,am inteles ca ati vazut filmele respective,dar puneti si o nota in functie de regulamentul postat pe prima pagina a topicului.

AndruscaCIM 12.10.2009 15:45:06

Ultimul...The Holiday...foarte foarte frumos, evident nota 10 din partea mea ;)


Ora este GMT +3. Ora este acum 00:40:45.

Rulează cu: vBulletin Version 3.7.3
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.