Forum Crestin Ortodox

Forum Crestin Ortodox (http://www.crestinortodox.ro/forum/index.php)
-   Vrajitoria (http://www.crestinortodox.ro/forum/forumdisplay.php?f=5046)
-   -   Cine este blestemat trebuie sa binecuvanteze pe cel ce l-a blestemat (http://www.crestinortodox.ro/forum/showthread.php?t=13818)

glykys 27.02.2012 11:05:45

Citat:

În prealabil postat de Yasmina (Post 431921)
uite ca a fost banat Spre_Rasarit...
Mie una o sa-mi fie dor de el si de indemnurile lui la fapte bune :(

Si mie.
Sper insa ca va sti sa se foloseasca de ce i s-a intamplat, in sensul ca va face lucruri folositoare in viata reala....

catalin2 27.02.2012 13:42:54

Citat:

În prealabil postat de glykys (Post 431933)
Si mie.
Sper insa ca va sti sa se foloseasca de ce i s-a intamplat, in sensul ca va face lucruri folositoare in viata reala....

Te referi la ce i s-a intamplat in viata sau pentru ce a fost banat. M-am uitat la ultimele mesaje, nu inteleg deloc de ce a fost banat. Dar de ceva timp nu-mi mai bat capul cu logica adminului, pe care nu o inteleg in mare masura. Useri agresivi sunt lasati luni de zile pe forum sa spuna ce vor, nefiind nici macar ortodocsi, in schimb un ortodox daca spune un singur cuvant gresit e banat.

glykys 27.02.2012 21:50:58

Citat:

În prealabil postat de catalin2 (Post 431969)
Te referi la ce i s-a intamplat in viata sau pentru ce a fost banat. M-am uitat la ultimele mesaje, nu inteleg deloc de ce a fost banat. Dar de ceva timp nu-mi mai bat capul cu logica adminului, pe care nu o inteleg in mare masura. Useri agresivi sunt lasati luni de zile pe forum sa spuna ce vor, nefiind nici macar ortodocsi, in schimb un ortodox daca spune un singur cuvant gresit e banat.

Nici eu nu stiu de ce a fost banat, dar ma gandeam ca ar putea vedea si partea buna: are mai mult timp de rugaciune / fapte in viata reala.

Imi pare rau ca multi s-au poticnit in anumite nuante ale discursului sau (gen fortarea la mantuire; sarmale) si nu au stiut sa vada esentialul: omul asta ne indemna pe toti la milostenie, la rugaciune, la fapte bune...

Oricum, daca doreste, poate reveni sub un alt ID, dar eu ma gandesc ca avem totusi mai multa nevoie de oameni ca el in lume.

Yasmina 28.02.2012 01:25:19

Citat:

În prealabil postat de glykys (Post 432028)
Nici eu nu stiu de ce a fost banat, dar ma gandeam ca ar putea vedea si partea buna: are mai mult timp de rugaciune / fapte in viata reala.

Imi pare rau ca multi s-au poticnit in anumite nuante ale discursului sau (gen fortarea la mantuire; sarmale) si nu au stiut sa vada esentialul: omul asta ne indemna pe toti la milostenie, la rugaciune, la fapte bune...

Oricum, daca doreste, poate reveni sub un alt ID, dar eu ma gandesc ca avem totusi mai multa nevoie de oameni ca el in lume.

Am o banuiala ca el facea fapte bune in lume si-si mai gasea timp sa ne scrie si noua cate ceva.
Rog frumos pe domnul Admin sa-i mai dea o sansa acestui user si sa faca reversibil procesul banarii.
Multumesc!


Ora este GMT +3. Ora este acum 22:09:01.

Rulează cu: vBulletin Version 3.7.3
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.