View Single Post
  #24  
Vechi 13.05.2009, 23:13:43
AlinB AlinB is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 29.01.2007
Religia: Ortodox
Mesaje: 20.084
Implicit

Citat:
În prealabil postat de eduardd Vezi mesajul
Fani, te rog mai intai asculta acel cuvant al parintelui Petroniu ( cand ai possibilitate) priveste-l in ochi (am eu o problema cu ochii ) apoi revenim la discutie. E necesar sa asculti intai ca sa intelegi ceea ce eu si altii spun despre parintii din Munte... Iti multumesc ca ai fost sincera (MARE LUCRU) si ai recunoscut ca nu stii exact despre ce vorbesc parintii. Este prima bucuria pe care o am de trei ani de cand sunt pe acest forum. Crede-ma!!! Primaaaa!!!
Iarta-ma ca sunt asa direct, dar tu nu ai putin discernamant?
Unde vezi obiectivism in atitudinea acelui reporter sau mai bine zis neutralitate?
Unde vezi ca cere o parere?
El nu pune intrebari, sugereaza raspunsuri, oferind si o versiune modificata asupra realitatii, hilara chiar, dand prea putine sanse parintelui de a raspunde altfel decat cum vrea individul, desi parintele nu pare inclinat de la bun inceput sa mearga pe mana dumnealui..

Unde ai vazut tu card bancar cu "666"?
Sau faza cu CARD = DRAC care as numi-o cel putin infantila.

Iar cu datele personale..ca sunt pe card sau in bazele de date ale politiei, bancii, etc. care e diferenta?

Este jenant si rusinos ce se intampla si din asta nu au de pierdut indivizi maruntei ca astfel de pseudo-reporteri semi-anonimi, imaginea ortodoxiei este cea care are de pierdut.
Reply With Quote