View Single Post
  #6  
Vechi 16.11.2009, 11:28:53
cristiboss56's Avatar
cristiboss56 cristiboss56 is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 16.12.2006
Locație: Oricare ar fi vicisitudinile zilelor și anilor,oricare ar fi durata lor,vine ora răsplatei:BRĂTIANU
Religia: Ortodox
Mesaje: 32.376
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Nevrednicul Vezi mesajul
in sensul de ami lamuri urmatoarea: pe cont in comunitate ieri,am primit un mesaj intr o limba straina engleza a unei doamne d-re care imi propunea inceperea unei prietenii! l am citit nu l am sters fara nici o reactie! azi el este sters dar nu inainte de a fi sunat pe mobil de dimineata de o persoana care s a prezentat cu numele semnat in mesaj ,prefixul unei mari capitale,tokyo! am refuzat discutia scuzandu ma ca ...dorm! in aceasta faza ..doar ma intriga
Nu ești singurul ce a primit astfel de mesaje ! Sunt tot felul de smintiți în acest sens, dar ai posibilitatea să blochezi persoana respectivă , și astfel nu vei mai fi deranjat niciodată, iar la telefon este indicat să răspunzi decât celor cunoscuți ce figurează în agenda ta personală . Există și la telefon posibilitatea ( pt. anumite tipuri de telefoane ) să blochezi accesul persoanelor neavenite . Nu te tulbura de astfel de persoane , ele oricum trebuie compătimite și nimic mai mult !
__________________
Biserica este dragoste, așteptare și bucurie.
(Părintele Alexander Schmemann)
Reply With Quote