View Single Post
  #50  
Vechi 26.06.2010, 01:20:51
ioan_strainul
Guest
 
Mesaje: n/a
Arrow

Citat:
Īn prealabil postat de ionut stefan Vezi mesajul
eu m-am referit ca este o rau ca pe un forum ortodox sa spui asemenea vorbe cat de rau ti-ar fi.are dumnezeu grija
nu sunt cu basescu dar ar trebuii mustrati cei din naintea lui basescu ei sunt adevarati GOLANI care ne-au adus in situatia asta nu spun ca el nu ar avea nici o vina
Bine spui cei Inaintea lui au mare vina si mai ales tovarasul ionica iliescu cu nastase si cu pertica roman ca ei au apucat sa ajunga la sacul plin si sau infuptat din el cu toti acoliti lor eu nu am votat dar spun ca si daca eream in tara las fi votat pe el pe basescu pentru ca la acea data nu era altul mai bun nu este el mai devina ca noi. noi sIntem toata vina pt ca lasam sa se Intimple ce se intImpla vedeti bine si voi ca ce a facut lui DD si lui Gigi Becali nu vedeti ca ne Indreptam spre o dictatura ori credeti ca el are atIta putere tate sInt minciuni ale lui V I N T U si ale lui Patriciu si ale lu VOICLESCU ca ei din umbra luceaza cu masmedia nu vedet la antene si la realitatea ca se vorbrste cu dujmanie acum ca avrut sa scada su sa taie pensiile hotilor de judecatori si magistrati si acelor din armata si a celor cre au avut pensii la bunul lor plac nu este bine sa nu cerdeti ca alti ar face mai bine si nu este mai bine nici aici In SPania si IN toata lumea frca ca se scoala un D D si face un partid si va cauta sa curate de hoti tara si de bandit este mare vedeti ca in zona de vest au cumparat pamIntul I T A L I E NI si au cumparat padurile care leau defrisat de ce credeti ca se abat atItea furtuni peste tara si sInt alunecari de teren la asta nu se gIndeste nimeni . insa eu am o parere a mea ca atunci cind BUNUL DUMNEZEU vrea sa pedepseasca un popor Ia mintea celor ce-l conduc buna oara ca acum iar cInd vrea sa pedepseasca pe un conducator sau un regim ia mintea poporului si asa se Incep razboaie si revolutii sa nu credeti ca nu BUnul DUMNEZEU le ingaduieste pt necredinta noastra si pt ne ascultare noastra a tuturorse apropie vremea si nu credem ca in timpul lui Noie cInd a venit apele si erau intrate in cse si ei sau suit in podurile caselo si chefuiau faceau nuntii asa este si astazii bate la usa timpul si nu credem si nu auzim chemare la MINTUIERE a lui HRISTOS .

Ai mila de noi FIUL lui DUMNEZEU si nu ne pierde in fara delegile noastre amin amin amin . +++ +++ +++ +++
Reply With Quote