View Single Post
  #33  
Vechi 08.08.2010, 22:35:26
LeMoNN LeMoNN is offline
Junior Member
 
Data înregistrării: 08.08.2010
Mesaje: 2
Implicit

salut sunt nou si am sa va povestec ceva...care nu am mai povestiti al nimeni si cred cai timpu...

La 12 ani a murit bunica mea de cancer a fakut mai multe operati dar nu a mai fakuto pe ultima ca nui mai rezista corpul si familia a decis sa nu o mai opereze ca o chinuie mai mult
Bunica stia inainte cu cateva zile sa moara ia spus mamei ca e pregatita sa treaka dincolo
Intre timp akasa venise vorba de plekat al gorun(la un prieten ) eo unu la 12 ani eram foarte fericit si uitasem al un moment dat de bunica ca era pe patu d emoarte de tot :| si am fakut o gresala teribila si o regret toata viata si va spun de ce
In ziua care ea a murit eo cu sormea trebuia sa plekam la gorun...dar ea vine plangan in hohote si mia zis ca a murit bunica cand am auzit nu mia venit sa cred am ramas blocat si am intrebato cum sa moara.....neam dusla sicriu si ma abtineam sa plang d anu situ dc exact e in ceata... si al biserica nu mam apropriat de sicriu so vad ca miera frica(mentionez ca nici la ea in camera unde a fost sicriu am privito decat o data mai de la departare).Sau fakut pomeni neam dus la cruce am pus flori lumanari astea... dupa cate saptamnai am visato si aici vine partea interesanta:

Am visato asa Eram al ea in dormitor unde a murit ea era pe pat in fund care era langa ea era tata si fratele lu tata unu dintre ei nu mai stiu exact ii cosea buzele cu ata mai groasa si celalat steata langa picoarele ei(mentinez ca plangeau in timp ce faceau asta)
si ii cosise primu rand si eo eram la aproape 1 metru de ea pe un fotoliu si zmabeam apr dadeam in ras si nusitu dc si nici akm nu stiu :| sia intors privirea catre mine si sia fakut ochi negri fata catre mov inchis si parca vroia sami spuna ceva....nu stiu sigur ce dar avea o fata rea urata diabolica mai exdact si ma apukat de gat in intervalu intre sa ma apuke de gat si ea mana ea zambeam catre ea si cand ma apuakt mam oprit din ras si speriat urat de tot si mam trezit speriat cum nam mai fost niciodata dupa cateva zile iam spus mamei ca ea vazuse ca nu eram in apele mele si iam spus doar ca bunica vroia sa ma omoare


si puteti spune de ce ???? am visato asa ((( ca mama a visato frumos foarte frumos si ceilalati memberi ai familiei si nu iam fakut nimika rau sau altceva

mentionez ca in ziua in care ea a murit trebuia sa plek al gorun exact al ora 3 3 si ceva cand trebuia sa plekam. Intre timp cand trebuia sa vina sora sa plekam uitasem de tot eram doar cu gandu la plekare cred ca varsta 12 ani ... plz un raspuns mai concret daca se poate

care vrea si id meu nesquik423
Reply With Quote