View Single Post
  #1  
Vechi 20.10.2010, 12:13:25
clarvazator clarvazator is offline
Junior Member
 
Data înregistrării: 27.09.2010
Mesaje: 10
Implicit o mare nedumerire rog un ajutor

buna ma numesc dragos am 24 de ani si am o mare nedumerire de 7 luni mi se intimpla unele lucruri care imi da foarte mult de gindit ( ex de multe ori cind cineva povesteste o intimplare in capul meu deruleaza un flesh cu ceva din poveste pur si simplu vad din cea ce povesteste mi se intimpla de f multe ori sa simt emootiile persoanei de linga mine frica ura bucuriie mi se mai intimpla sa citesc gindurile celor de linga mine daca ma gindesc la cineva vad ce face pun mina pe tel il sun si il intrb asta faci imi confirma am mai vb cu anumite persoane si mi sa spus ca sunt clarvazator vreau ajutor ma perd in ginduri mie frica sa nu inebunesc si cel mai mult vad daca sunt ametit atunci pur si simplu ating o persoana sii ii ghicesc trecutul mai ales secretul pe care il poarta daca sunt in pericol simt va rog luati in serios acest mesaj si rog o mina de ajutor daca exista cineva cu aceste calitati va rog contactatima pe id de mess dragos_fgm misa mai spus ca am har de la D-zeu e greu de crezut ceea ce va spun dar mi se intimpla rog luati in serios acest mesaj multumesc
Reply With Quote