View Single Post
  #472  
Vechi 04.03.2011, 09:21:31
ai2 ai2 is offline
Banned
 
Data înregistrării: 24.10.2008
Locație: Micul Paris medieval
Mesaje: 1.625
Implicit

Citat:
În prealabil postat de apoioana Vezi mesajul
Este pentru prima data cand intru pe acest forum crestin. In urma cu cateva saptamani am trecut prin clipe grele, baietelul meu s-a imbolnavit, a facut apendicita, a urmat operatia iar dupa aceasta a contactat o viroza pulmonara care l-a tinut la pat 4 zile. Tot in aceasta perioada sotul s-a simtit foarte rau si a fost trimis sa-si faca diverse analize ( ecograf, analize de sange, colonascopie).Simteam ca totul se naruie in jurul meu si atunci am inceput sa ma rog Sf. Nectarie. Rugaciunea mi-a dat putere, m-a ajutat sa trec peste toate greutatile iar in final baietelul meu s-a facut bine iar analizele sotului au iesit foarte bine.
Multumesc Sfinte Nectarie pentru tot ajutorul dat!
Mie imi pare mai mult minunea Sf Hippocrate! De ce multumesti zeilor pentru meritele medicinei? Daca ai fi trait inainte de penicilina, mai mult ca sigur ca si copilul si sotul tau s-ar fi curatat imediat cu toate rugaciunile la toti sfintii. Atitudinea ta nu este corecta. Te-ai fi resemnat foarte repede cu stuatia tragica pentru ca ar fi fost ceva normal acu' nu prea mult timp, intr-o epoca de mare spiritualitate.
Reply With Quote