View Single Post
  #28  
Vechi 23.03.2011, 09:54:09
ioanacluj ioanacluj is offline
Member
 
Data înregistrării: 22.03.2011
Mesaje: 79
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Yasmina Vezi mesajul
Primul lucru pe care nu-l inteleg este de ce ai nevoie de parerile celor de pe forum?Spun asta deoarece tu esti hotarata cu planul tau,ceea care iti creaza necazuri este mama ta care este de alta parere...probabil ca ar trebui sa-i arati mamei tale comentariile de aici de pe forum sa vada cum gandesc altii-desi din pozitia ei de mama,o inteleg perfect(vezi ce scria Melissa).

Este o asumare prea mare ca sa-ti dau eu un sfat daca sa-l iei de barbat sau nu,mai ales cand este de natura virtuala,cateodata ajuta daca cunosti persoanele in cauza,vezi cum interactioneaza,eventual observi schimbarea in bine a unui fost detinut.

Eu,personal nu cred in trecutul niciunuia daca observ ca persoanele si-au invatat lectia,au progresat,s-au cait pentru faptele lor si chiar prin acest mod au devenit credinciosi.Nu pot sa uit ca Iisus a venit nu pentru cei drepti iar intoarcerea fiilor ratacitori creeaza o bucurie de nedrescris in Cer !
Numai bine si alegeri bune,o viata fara probleme!

Multumesc pentru raspuns. Chiar mi-a picat foarte bine.

Nu pot sa-i arat comentariile de pe forum deoarece, asa cum este si omenesc, va alege de aici doar cele care ii sunt favorabile ca si parere.

La fel fac si eu (instinctiv). Dar incerc sa citesc ceea ce se comenteaza ramanand impartiala (este foarte greu sa nu aleg doar ce imi convine).
Reply With Quote