View Single Post
  #10  
Vechi 21.12.2011, 16:51:49
george12345 george12345 is offline
Junior Member
 
Data înregistrării: 21.12.2011
Mesaje: 6
Implicit

Citat:
În prealabil postat de ioanna Vezi mesajul
Ce formatii asculta fiul d-voastra de le-ati catalogat drept "sataniste" ? black metal, death metal sau ce? N-am vazut linkurile, insa imi puteti spune numele lor?
Dupa cate am citit pe internet trupele acelea sunt de black metal si death metal. E vorba de multe trupe, va dau niste exemple: Gorgoroth, Bathory, Dimmu Borgir, Amon Amarth, Dying Fetus, Cannibal Corpse, Darkthrone. M-am uitat pe arhiva pentru toata saptamana si sunt peste 100 de accesari doar la aceste formatii sataniste.
Pentru domnul Lucian008, din pacate aveti dreptate, mi-am dat seama ca nici eu nu sunt un tata bun fiindca nu m-am ocupat de fiul meu, Cosmin, atat cat trebuia. A trebuit sa se ajunga aici ca sa-mi dau seama ca se duce pe drumul gresit.
Am vorbit cu el mai devreme, am cerut explicatii, am incercat la randul meu sa-i explic, dar nu am avut cu cine sa vorbesc, fiindca a inceput sa tipe la mine. Nu am mai vazut astfel de comportament la el.

Acum am vazut ca ati pus si o alta intrebare dupa ce am raspuns asa ca o sa editez raspunsul acesta. Cand am avut acea "discutie" scurta cu el mi-a spus ca ii place aceasta muzica fiindca ii da energie si ca "spune adevarul din oameni", ca sa il citez.

Last edited by george12345; 21.12.2011 at 16:55:23.
Reply With Quote