View Single Post
  #75  
Vechi 27.03.2012, 13:44:39
ovidiu b.
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Mosh-Neagu Vezi mesajul
Oricat de drag ne-ar fi fost parintele Arsenie Boca, eu n-as merge pana acolo cum ca ar fi "CEL MAI MARE".
Eu am postat părerea P.S. Daniil Stoenescu – Episcop-Locțiitor al Episcopiei Daciei Felix, care de altfel a fost un apropiat de al părintelui. Acesta este părerea dânsului și am pus-o pe masă pentru a echilibra puțin acea înregistrare și nicidecum pentru un alt motiv. Nu văd ce este greșit în a-ți exprima o părere.

Citat:
În prealabil postat de Mosh-Neagu Vezi mesajul
Am fost la mormantul parintelui si m-am recules. Aparent nimic in plus, nimic in minus. Si totusi s-a intamplat un lucru ciudat. De obicei aveam camera de luat vederi pe care o foloseam pe unde mai mergeam, dar acolo la mormant, eu n-am indraznit sa o folosesc si intentionat am lasat-o in masina. Sotia a vrut totusi sa aiba amintire de la mormantul lui si a facut cateva poze cu telefonul mobil, desi eu i-am spus ca nu se cade. Pe drum toate pozele din telefon au fost sterse pur si simplu, inclusiv cele anterioare facute prin alte locuri. Concluzia mea a fost ca parintele are mare putere, si ca acele poze nu s-au sters intamplator...
Interesantă relatarea ta...eu unul am făcut poze și le mai am și acum...totuși să nu fie o eroare umană în ceea ce privește ștergerea pozelor...sau cine știe poate așa a trebuit să fie...

Last edited by ovidiu b.; 27.03.2012 at 13:47:22.