View Single Post
  #196  
Vechi 06.01.2015, 19:13:27
icamilin's Avatar
icamilin icamilin is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 05.05.2007
Locație: Timisoara Romania
Religia: Ortodox
Mesaje: 737
Implicit La multi ani 2015!

Doamne ajuta! Dupa 10 zile de repaos la pat ( dureri infioratoare de la spondiloza cervicala si lombara ), azi m-am ridicat special la computer sa va anunt ca ELENA a trecut de prima operatie la picior cu bine. Dupa o scurta perioada va urma operatia la genunchi. Deocamndata e sub anestezie, s-a trezit de doua ori apoi a cazut iarasi intr-un somn adanc.

Mara mea draga si Vasilica profit de faptul ca am vrut sa anunt pe toti forumistii de starea Elenei, ca acum sa va multumesc voua personal pentru rugaciunile si gandul bun pe care vi l-ati indreptat si spre mine. Multa sanatate si LA MULTI ANI, voua si tuturor celor care si-au rapit din timpul lor pentru a se ruga pentru Elena si pentru mine. Medicul mi-a sugerat sa mai stau la pat macar inca o saptamana si apoi voi incepe niste sedinte de fizioterapie si masaj. Abia astept! E ingrozitor sa stai la pat. Singura bucurie pe care o am stand in pat e ca am timp si pot in sfarsit sa citesc carti din umila mea biblioteca crestina. Acum chiar citesc " Din ospatul credintei " de pr.Teofil Paraian.
Un An Nou plin de bucurii si implinirii iar celor care isi serbeaza maine ziua de onomastica un sincer si calduros LA MULTI ANI! Cu deosebita stima, icamilin
__________________
" Fiti buni intre voi si milostivi, iertand unul altuia, precum si Dumnezeu v-a iertat voua in Hristos "
Reply With Quote