View Single Post
  #134  
Vechi 29.06.2021, 11:38:36
Moroco's Avatar
Moroco Moroco is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 09.04.2019
Locație: Crestin Ortodox cu Calea ✝ Apocalipsa
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.314
Implicit

Citat:
În prealabil postat de gpalama Vezi mesajul
Tu iti gasesti inchipuiri in orice lucru il vezi.

Acum si-a pus Petru7 o poza si de acum l-ai facut in apostol, mistic, mare magician.

Adica il aduci si pe el in haznaua ta.

Ia-ti pastilele ai sarit peste cele de dimineata. Ai inceput sa vezi apostoli si sa faci asocieri bolnave.


Schimba medicamentatia.
Daca tu esti analfabet si citesti ce-ti trazneste tie prin minte din ce postez eu, degeaba arunci vina pe mine de parca asa as fi scris eu, sunt nascocirile tale. Stii bancul cu ceainicul? Ce-ai Nicule, ce ai nicule, ce mai Scornicesti? La impuscatul se refera, e ca un tata pentru tine la cate analfabetisme scoti din tine!

Nu l-am facut apostol ci am zis ca e sfanta sosie a sf. apostol Petru din film! Daca pe el nu-l credeti atunci ce ma mir eu ca nu vreti sa credeti in Cele 7 Tr.Ap.???!... ca de a ma crede pe mine ce sa mai vorbesc? De la necredinta vine potopul, pe ici pe colo, caci potop nu va mai fi ca pe vremea lui Noe caci Dumnezeu se tine de Cuvantul lui Dumnezeu!
__________________
MoroncEkU înVaț leppădeLUMEjuglu(fivrEhoț-îșcaUsLEUzeu=smințeE-=nEbUParven=pripISexpUngi+cârâmErit-logivina-stiEsinerEUtU-lăudobasculaș-trădățol-scobârfEU-distrugiTUtEu-trufhus=altvisgrij-strescapoSS-feciUkUxklacUj-ghinorokkciospădosdă-teresUșefhUț-fantezis-progrexit=victiviclUadicdol lenteiASIAgrozînșelumi picUpic n facinatia gogoșerporksdecaine satE plâplaci sascapi d Tata-ch salefaci tlaba mudara poftarmorE-pliktisU c@luatu-droghipocrițU-fakE) sascult iubimca ucemici Cuvânteul si FataTa

Last edited by Moroco; 29.06.2021 at 11:43:26.
Reply With Quote