View Single Post
  #148  
Vechi 29.06.2021, 18:16:30
Moroco's Avatar
Moroco Moroco is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 09.04.2019
Locație: Crestin Ortodox cu Calea ✝ Apocalipsa
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.316
Implicit

Citat:
În prealabil postat de gpalama Vezi mesajul
Da cine sta sa se uite la toti nebunii?

Pare in sevraj pe canal pare drogat.

Oricum arata ca sectarii aia rusi neingrijiti care repeta nebunii.

Are ochii impaienjeniti.


Da da trebuie sa luptam cu nebunii ca asta care indeamna lumea la nebunii.

Bai moroncele aduna-ti viata ca esti om in yoata firea cu minte de copil.

Rade lumea de tine ca esti nebun ca o faci pe nebunul. Si pe bune dreptate.
In filme chiar sunt ”drogat”... ”prizez” anafura si apa sfintita primita de la preotii din BOR. Ma mai si cuminec din cand in cand dupa ce marturisesc la preot ce am mai gresit lui Dumnezeu de la ultima spovedire.

Pacat ca nu are nimeni rabdare sa urmareasca un filmulet pâna la capat. Ar ramane cu ceva important pentru mantuirea sa.

Credeti in Cele 7 Tr.Ap?

Daca nu credeti intrebati-va serios de ce nu credeti.

Eu cred. Voi nu puteti crede.

Va spun eu de ce eu pot crede, pentru ca eu am cititit! De aia cred, am citit, am ascultat mesajele audio. Am auzit pe film chiar vocea lui Arsenie Boca.

Cine nu citeste n-are cum crede!.. degeba asteapta minuni si semne sau invoiri de la duhovnici.
”Cine cauta gaseste si cine bate i se deschide!”

Va e lene? Abea apoi avem ce sta de vorba!
__________________
MoroncEkU înVaț leppădeLUMEjuglu(fivrEhoț-îșcaUsLEUzeu=smințeE-=nEbUParven=pripISexpUngi+cârâmErit-logivina-stiEsinerEUtU-lăudobasculaș-trădățol-scobârfEU-distrugiTUtEu-trufhus=altvisgrij-strescapoSS-feciUkUxklacUj-ghinorokkciospădosdă-teresUșefhUț-fantezis-progrexit=victiviclUadicdol lenteiASIAgrozînșelumi picUpic n facinatia gogoșerporksdecaine satE plâplaci sascapi d Tata-ch salefaci tlaba mudara poftarmorE-pliktisU c@luatu-droghipocrițU-fakE) sascult iubimca ucemici Cuvânteul si FataTa

Last edited by Moroco; 29.06.2021 at 18:22:20.
Reply With Quote