View Single Post
  #11  
Vechi 01.02.2023, 13:05:29
Moroco's Avatar
Moroco Moroco is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 09.04.2019
Locație: Crestin Ortodox cu Calea ✝ Apocalipsa
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.331
Implicit

Diavolii si satanele impreuna cu demonii si antihristul vor sa ne ajute sa scapam de judecata Domnului. Nu fiti lasi si nu fugiti de judecatile Sale caci pacatosi fiind ne meritam judecata si soarta insa ascultand vom avea parte de mila si la judecata nu vom intra si nu vom fi luati si dusi in pedeapsa. Cerand cuvant bun si smerit la infricosetoarea judecata ne vom dovedi prin umilinta intelepciunea smerita a smeritei cugetari smerite si vom fi inaltati in pace si linistire. Iata psalmul 25 in ziua 31.

1. Judecă-mă, Doamne, că eu întru nerăutate am umblat și în Domnul nădăjduind, nu voi slăbi.
2. Cercetează-mă, Doamne, și mă cearcă; aprinde rărunchii și inima mea.
3. Că mila Ta este înaintea ochilor mei și bine mi-a plăcut adevărul Tău.
4. Nu am șezut în adunarea deșertăciunii și cu călcătorii de lege nu voi intra.
5. Urât-am adunarea celor ce viclenesc și cu cei necredincioși nu voi ședea.
6. Spăla-voi întru cele nevinovate mâinile mele și voi înconjura jertfelnicul Tău, Doamne,
7. Ca să aud glasul laudei Tale și să spun toate minunile Tale.
8. Doamne, iubit-am bunăcuviința casei Tale și locul locașului slavei Tale.
9. Să nu pierzi cu cei necredincioși sufletul meu și cu vărsătorii de sânge viața mea,
10. Întru ale căror mâini sunt fărădelegi și dreapta cărora e plină de daruri.
11. Iar eu întru nerăutatea mea am umblat; izbăvește-mă, Doamne, și mă miluiește,
12. Căci piciorul meu a stat întru dreptate; întru adunări Te voi binecuvânta, Doamne.
__________________
MoroncEkU înVaț leppădeLUMEjuglu(fivrEhoț-îșcaUsLEUzeu=smințeE-=nEbUParven=pripISexpUngi+cârâmErit-logivina-stiEsinerEUtU-lăudobasculaș-trădățol-scobârfEU-distrugiTUtEu-trufhus=altvisgrij-strescapoSS-feciUkUxklacUj-ghinorokkciospădosdă-teresUșefhUț-fantezis-progrexit=victiviclUadicdol lenteiASIAgrozînșelumi picUpic n facinatia gogoșerporksdecaine satE plâplaci sascapi d Tata-ch salefaci tlaba mudara poftarmorE-pliktisU c@luatu-droghipocrițU-fakE) sascult iubimca ucemici Cuvânteul si FataTa

Last edited by Moroco; 01.02.2023 at 13:09:37.
Reply With Quote