View Single Post
  #30  
Vechi 29.09.2023, 16:08:00
Moroco's Avatar
Moroco Moroco is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 09.04.2019
Locație: Crestin Ortodox cu Calea ✝ Apocalipsa
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.308
Implicit

Citat:
În prealabil postat de RappY Vezi mesajul
Pai o neg ca nu-i adevarata. Ma judeci aiurea, treaba ta. Nu stii ce fac cu banii mei, cat dau altora, si cati refuz. Ti-am zis, am pacate, dar n-au legatura cu banii. Tu vad ca judeci totul prin prisma banilor, nu e bine. Ti-am explicat cat am putut de frumos mai sus, daca tu vrei sa-mi inventezi pacate, faci cum vrei.
Doamne fereste, cum o sa te judec, darmite aiurea, ba din contra, nu te judec deloc ci te respect si de aia ti-am scos in evidenta cum pare ca vrei sa faci pe niznaiul cand e vorba de bani. Rezulta din textul tau in care am bolduit. Nu continua cu pripeala. Nu-ti inventez nimic ci incerc sa-ti deschid ochii ca sa vezi mai bine cum banul ochiul dracului e sursa de patimi grele!
__________________
MoroncEkU înVaț leppădeLUMEjuglu(fivrEhoț-îșcaUsLEUzeu=smințeE-=nEbUParven=pripISexpUngi+cârâmErit-logivina-stiEsinerEUtU-lăudobasculaș-trădățol-scobârfEU-distrugiTUtEu-trufhus=altvisgrij-strescapoSS-feciUkUxklacUj-ghinorokkciospădosdă-teresUșefhUț-fantezis-progrexit=victiviclUadicdol lenteiASIAgrozînșelumi picUpic n facinatia gogoșerporksdecaine satE plâplaci sascapi d Tata-ch salefaci tlaba mudara poftarmorE-pliktisU c@luatu-droghipocrițU-fakE) sascult iubimca ucemici Cuvânteul si FataTa
Reply With Quote