View Single Post
  #4  
Vechi 24.04.2024, 08:59:47
Seraphim7 Seraphim7 is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 13.12.2009
Mesaje: 1.060
Implicit

Văd că domnul Cozia a preluat și dezvoltat unele din ideile din postările mele recente într-un mod constructiv și țin să-i mulțumesc pentru asta, apreciind contribuția și viziunea deschisă.

Tu domnule Iorest,ai vechea problema cu filosofările mele din posturi:)

Măi,poate n-am autoritatea unui teolog,unui filosof sau altă personalitate sau funcție sau știu Io care să dea greutate cuvintelor și subiectelor pe care le lansez....

Am avut posibilitatea să devin și una și cealaltă și chiar mai mult însă am dat-o in bară.... Nu-i cazul sa discut despre asta acum.

Atâta doar că date fiind condițiile în care mă aflu,am rămas aici deocamdată să împărtășesc unele din frământările existențiale care se leagă mai mult sau mai puțin de zona spirituală.

Nu prea țin partea nimănui, nu-mi place sa aparțin prea mult unui grup ,o fac doar la locul de muncă sau nevoit în anumite circumstanțe...

Așa că o să mai repet iarăși.Este irelevant cine sunt,ce am făcut,ce fac sau etc....

Aleg acest forum sa emit unele păreri fiindcă am contul aici de jumătate de viață și în general am fost lăsat să mă exprim liber,cu mici excepții...
__________________
Esenta fiintei tale sta in insasi picatura de iubire ce atarna de spiritul tau.
Reply With Quote