View Single Post
  #1014  
Vechi 22.11.2013, 10:58:19
AlinB AlinB is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 29.01.2007
Religia: Ortodox
Mesaje: 20.084
Implicit

Citat:
În prealabil postat de antiecumenism Vezi mesajul
-eram sigur ca vii cu jigniri ca altceva nu stii
-si pestii aia infestati cu mercur sunt mai destepti decat tine
-ai fi in stare sa bagi un cip in fiola cu vaccin si sa te injectezi in vena ca sa te protejezi de "marile" epidemii care poate o sa apara peste europa

-cate carti si surse nu au fost prezentate pe acest topic si tu "marele destept" le-ai combatut pe toate
Citat:
da numai vorbe bla,bla,bla atata sti,nu ai contrargumente la ideile expuse
Sau altfel spus, n-a fost o jignire ci o tema de gandire.

Poate ai observat ca am inceput cu "sa zicem" deci e o presupunere, o simulare, te-am implicat pe tine ca sa fie mai pertinent si sa treaca dincolo de straturile de ipocrizie care le pui intre ideile tale preconcepute (copiate) si ratiune.

Poate macar acum ai priceput ce ridicol esti tu sau catalin cand postati astfel de "informatii" si culmea, mai asteptati si "contra-argumente" la ...non-argumente.

Citat:
-ti-am zis cu cateva postari in urma ca si fostul ministrul al sanatatii din finlanda e impotriva vaccinarii dar ai tacut ca un peste oceanic infestat cu mercur
Poate ar trebui sa vezi mai intai cine este de fapt "fostul ministru al sanatatii din finlanda".

Dar stiu, e complicat sa filtrezi informatia, copy/ponta e mult mai la indemana, chiar daca urmeaza sa te faci de tot rasul.
Sa mai zica cineva ca Ponta nu e fiu din popor si nu dezvolta aceleasi calitati morale ca ale omului de jos, chiar si ala dus pe la biserica, chipurile.
__________________
Suprema intelepciune este a distinge binele de rau.

Last edited by AlinB; 22.11.2013 at 11:33:30.
Reply With Quote