View Single Post
  #27  
Vechi 21.09.2012, 01:54:12
ioan cezar
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit

Citat:
Īn prealabil postat de Matei Didina Claudia Vezi mesajul
vad ca mi se misca ceva sub pielea mainilor...

de curind am inceput sa-mi fac ginduri negre de gelozie...

dar nu inteleg de ce imi vin ginduri necurate....

aceste ginduri insa ele revin ...

am avut si foarte multe suferinte ...

acum simt ca as mai avea nevoie de alti oameni sa ma ajute cu rugaciuni.Va rog oameni buni rugati-va pentru mine ca nu am pe nimeni sa se roage pentru mine.
Domnul si Maiculita Domnului sa va dea sanatate si pace in suflete.
Ne rugam, fiti incredintata!
Pe de alta parte, pentru motivele continute in primele propozitii pe care le-am selectat din postarea dvs., va rog sa fiti inteleapta, sa va smeriti: cautati de urgenta un medic psihiatru, e imposibil sa nu aveti acces in orasul sau zona unde locuiti. Va rog sa intelegeti ca sub astfel de stari se poate ascunde debutul unei boli grave, care, daca va izbucni intr-o zi va poate costa mult mai mult decat daca mergeti acum, din vreme.
Credeti-ma va rog ca am experienta profesionala in astfel de cazuri. Am avut eu insumi tulburari asemanatoare candva si am apelat la tratament medical, cu vindecare rapida si definitiva (simptomele au disparut complet si nu au mai revenit, multumesc lui Dumnezeu).

P.S. O viata cu multe incercari, cu greutati, ne poate zdruncina la un moment dat echilibrul psihic. Nu suntem din otel, suntem oameni... E momentul sa cerem ajutor, sa apelam si la resurse din jurul nostru, la profesionistii din domeniul sanatatii. Dumnezeu lucreaza prin oameni. Smeriti-va si mergeti la doctor!
Dumnezeu sa va ocroteasca! AMIN+

Last edited by ioan cezar; 21.09.2012 at 03:16:45.
Reply With Quote