View Single Post
  #5  
Vechi 15.07.2009, 01:41:39
moshu's Avatar
moshu moshu is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 28.06.2008
Locație: Tg-Mures
Religia: Ortodox
Mesaje: 238
Trimite un mesaj prin Yahoo pentru moshu
Implicit

Nu poti sa fi serios daca ai pus asa ceva ca tema de discutie! :)
Bineinteles ca e o farsa, se vede clar din film cum cateva cristale se scot din spatele pleoapei, si nu din ochiul in sine, care, se vede clar, nu e ranit, dar e destul de iritat din cauza tinerii obiectului strain acolo.

Daca ati fi citit mai multe despre fenomen pe internet, ati vedea cum la final scrie ca e o farsa, insasi libaneza si tutorele ei au recunoscut asta, ati observa ca si un magician a evoluat acest truc in fata camerelor cu niste cristale, si mai ales, ati observa lipsa detaliilor si analizei medicale a fenomenului... adica, prima intrebare care si-o pune orice om e din ce material is facute cristalele? Se spune? Nu. Nu se specifica absolut nimic.

In schimb, materialul e egal cu reportajele despre rapiri OZN. Suckeri sunt destui pe lume sa acorde atentie. Daca totusi vrem sa discutam ceva serios pe acest topic, mai bine haideti sa discutam motivele mediatizarii acestui "miracol".

Edit: acu vad ca postat simona31 in timp ce scriam eu la postarea mea. Raspuns: nu cred ca ai gresit topicul. Ai gresit sistemul solar. Tin sa iti spun ca pe mine poti sa ma tai din start de la rugaciunile tale de a fi "calauzit spre calea cea dreapta". Cred ca nu ma cam ajuta. Imi pare rau.

Last edited by moshu; 15.07.2009 at 01:46:31.
Reply With Quote