View Single Post
  #14  
Vechi 17.07.2008, 07:09:19
remus2008 remus2008 is offline
Junior Member
 
Data înregistrării: 17.07.2008
Mesaje: 1
Implicit

Citat:
În prealabil postat de ionut_teologie
Am vazut oameni care aveau argintul viu in ei! Au fost la doctori si dupa toate analizele le spunea ca nu au nici si cu toate acestea ei se simteau foarte rau! Cred ca exista asa ceva. Diavolul are multe metode prin care sa-i picam in cursa. Parerile voastre,......
De cativa ani, am probleme de sanatate. Au inceput si s-au accentuat, in urma unor apeluri telefonice, prin care, o femeie, imi canta ceva pe o limba necunoscuta. La cateva zile dupa fiecare apel, am suferit o pareza puternica. Pe langa aceasta, am o stare de rau permanenta (voma, senzatia de lesin, dureri de cap, dureri puternice pe partea dreapta a gatului, imi cade parul, etc ) . Unii, spun insa, ca asa avea argintul viu .Pana acum,nu am crezut in asa ceva. Am ajuns insa sa cred.Aveam niste mancarimi puternice de piele. In urma scarpinarii, pielea se inegrea .Doctorii ma intrebau pe mine ce am. Ajunsesem sa am numai dare negre pe tot abdomenul. O femeie in varsta din Padina, jud.Buzau, mi-a dat apa descantata. Dupa trei zile, atat mancarimea cat si petele au disparut. Nu am eliminat insa nimic, desi femeia mi-a spus ca ar trebui sa elimin prin urina. Daca cineva, cunoaste sau a auzit de o batrana sau o femeie serioasa, care stie sa descante, il rog sa-mi trimita un mesaj si o eventuala adresa. As vrea sa fiu luat in serios. Nici eu nu am crezut in asa ceva .
Reply With Quote