View Single Post
  #995  
Vechi 17.11.2013, 00:47:38
antiecumenism antiecumenism is offline
Banned
 
Data înregistrării: 07.08.2006
Locație: ROMANIA,jud. Brasov
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.218
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Barsaumas Vezi mesajul
Soacra-mea e, practic, piscivora. La fel si un cuplu, prieten de familie. Ar fi trebuit sa fie morti demult. Ciuciu, sunt vii, sanatosi, si il saluta pe antiecu din mers. Ca si mine de altfel, care ratez doar rareori dezlegarile la peste.
Cind Creatorul a stabilit elementele chimice, a facut o greseala imensa creind mercurul, aluminiul, cadmiul, etc. Noroc ca Il invata zelotii anti-vaccin/cip/etc. care e treaba.
Crede-ma, antiecu, chimie nu se invata de pe wikipedia. Eu nu sunt ca tine, sa comunic cu colegii de forum in linkuri, dar te asigur ca fiintele vii superioare sunt capabile de transmutatii de elemente si, mai important, chiar sunt si elemente "toxice" in noi. Poate stii vorba aia: "orice e/poate fi otrava, diferenta o face cantitatea".
-pai nu de cantitate am vorbit pana acum,nu s-a otravit respectivul mancand peste mult ,oceanic ? de ce nu a transmutat mercurul ca sa nu pateasca nimic...
-nu de cantitate am vorbit pana acum : daca in lege apa e considerata infestata la 2 parti per miliard mercur atunci 50000 de parti per miliard concentratia de mercur din vaccinuri nu e foooarte mult?
Reply With Quote