View Single Post
  #190  
Vechi 31.01.2011, 23:19:02
flyboy flyboy is offline
Member
 
Data înregistrării: 03.06.2010
Mesaje: 32
Implicit

Citat:
În prealabil postat de bairstow Vezi mesajul
E aici sunt foarte multi mincinosi si ortodocsi falsi! Sau ortodocsi care sunt prea ecumenisti! Nici daca as fi protestant nu as vedea lucrarea acestui preot cu ochi buni! Da e adevarat ca unii preoti ghicesc deschizand sfanta scriptura! Si acesta poate fi unul din ei! Ce vedeti asa de bun sectantilor la acest preot? ca a invitat un sectant in biserica si a ascuns adevarul ca acesta e sectant? Ca acel sectant ( si penticostalii sau suparat pe ce a facut Pustan adica semnul crucii) s-a prefacut ortodox? Pe bune ce vedeti in el ca e bun?
Domnul dinaintea mea si secta lui david coresh spunea ca e pacat sa fumezi! Si iehovistii la fel! Dar el face o lucrare aici de scandalizare! Pt penticostali deoarece acela isi face crucea si el ca aduce un ratacit in biserica!
Repet: Parintele nu deschide nicio carte si nu ghiceste in niciun fel(nici in bobi nici in cafea nici in stele si mai stiu eu ce).
Si cei rataciti nu trebuie sa afle calea cea buna? Credeti ca noi asa demonstram ca suntem mai buni decat sectarii si ii aducem pe calea cea buna, iesind cu bata la ei? sau mergand si vorbind cu ei cu duhul blandetii?
Reply With Quote