View Single Post
  #4  
Vechi 26.12.2010, 21:07:33
ioan_strainul
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit despre Pr: Cristian Pomohaci

Citat:
Īn prealabil postat de Iulita Vezi mesajul
daca doriti un Parinte cu adevarat duhovnicesc, mergeti la Pr. Justin Parvu de la Manastirea Petru Voda si nu va mai pierdeti vremea cu oameni care nu stiti daca miracolele le face de la diavol sau de la Dumnezeu. Dumnezeu sa ne lumineze calea! Craciun fericit


+++++ ++++++ +++++++ ++++++++++ ++++++++++++++++++++++++

Draga mea daca ai avut o experenta neplacuta sau ai cunostinta de faptul ca acest Parinte ar fi stapInit de Duhul Necurat sau de Devolul cum spui tu atunci nu te sfii spune sa aflam si noi care Inca mai credm ca Darul Preotiei este dat de Dumnezeu si nu de Parerile noastre : Depinde de fiecare Primitor cum foloseste Daru ce a primit Unu a primit Un talant si la ingropat altul a ptimit doi sa a adus rod Indoit Inmultind talantii dat lui , Insa judecata a facuto StapInul acelui Rob nu Lumea sau noi sarmani , daca sunt cazuri care se dovedesc si se confirma atunci nu zic nimic Insa numai asa sa ne aflam ca vorbim ne cred ca este bine ;
Acum iartama si nu fii suparata Incearca sa Intelegi ce am spus si daca gasesti ca nu am spus bine nu fii suparata ci iartama ca si Dumnezeu ne iarta pe toti pentru multele pacate care le facem .


SLAVA TATALUI SI FIULUI SI SFINTULUI DUH AMIN
+++ +++ +++ +++
SARBATORI FERICITE SI LA MULTI ANI SA TRAITI SI SA VA BUCURATI DE BUNATATEA LUI DUMNEZEU SI DE NASTEREA DOMNULUI NOSTRI IISUS HRISTOS
amin amin amin
Reply With Quote