View Single Post
  #183  
Vechi 31.01.2011, 22:01:47
gabriel 30 gabriel 30 is offline
Banned
 
Data înregistrării: 18.06.2010
Religia: Ortodox
Mesaje: 201
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Iulita Vezi mesajul
Acelasi lucru vei spune si despre oamenii care au relatat ratacirea lui Arie, cand era Arhiepiscop, Sf Ierarh Nicolae??? Si alti mari Sf. Parinti, de pe acea vreme?? Draga, Gabriel eu iti multumesc pentru rugaciunea care o faci pentru mine, in schimb ma voi ruga si eu pentru tine, ca la tine, ma tem, ca este ravna diavoleasca si nu dumnezeiasca.
Asta inseamna pentru tine, toate aceste relatari privind ratacirea Pr Pomohaci, ca este "terfelit si manjit in asemeanea hal"???Ma tem frate, Gabriel, ca te-ai facut frate cu dracul, in acest caz. Nu sunt jigniri, su fapte facute si relatate. Sper c-ai pretentii la tine, catusi de putin, cand postezi pe acest forum, in nestiinta de cauza. Si te sfatuiesc, sa citesti mai bine postarile mele, si dupa aceea sa vorbesti. Si vezi, sa nu te pierzi printre randuri, eu nu m-am numit, in nici una din postarile mele, "dreptcredinciosa". Dimpotriva, am zis ca nici credincioasa, nu ma pot numi, ci doar INDRAZNESC.

Zici ca ai dovezi cum ca preotul Pohomaci face masini cadou CURVELOR dupa cum te-ai exprimat......) desfraneaza si se imbata....asteptam dovezile...altfel totul se reduce in continuare la statutul de calomnie iar calomnia se poate pedepsi si prin lege.
Reply With Quote