Subiect: Al 3-lea ochi
View Single Post
  #3  
Vechi 14.03.2013, 16:04:40
Armyw0w Armyw0w is offline
Banned
 
Data înregistrării: 13.03.2013
Mesaje: 25
Implicit

Alt comentariu:

"Am citit intimplator aceste comentarii. Este bine ca sunteti interesati de ezoterism Intrebarea mea este de ce doriti sa va deschideti o singura chakra [cea a ochiului al treilea ] ? Faceti o mare greseala lucrind pe chakra a sasea . Sa stiti ca totul pe pamint ca si in ceruri este intr-o deplina ordine . Asa si cu corpul uman . Pina la al treilea ochi avem mult de lucru . Acordati-va mai intii la energia iubirii [chakra inimii ] , dezvoltati-o si apoi , in functie de schimbarile ce se produc in voi veti simti si daca mai este prioritar acest ochi al treilea . S-ar putea sa descoperiti alt sens al vietii si sa aveti alte prioritati . Si atentie cu aceasta chackra . Unii care au deschis-o haotic au avut parte de mari suferinte . Si nu intotdeauna veti vedea lucruri placute . S-ar putea sa intrati in lumi infricosatoare , in dimensiuni pe care nu stiti sa le mai controlati . Aveti grija de ceea ce va doriti , atita timp cit nu stiti cu ce se maninca .Nu va aventurati in misiuni pe care nu le puteti duce . Eu am avut deschis acest ochi ,am muncit mult cu mine , insa asa cum l-am deschis asa m-am si rugat pentru inchiderea lui . In permanenta , ca aveam ochii deschisi sau ii aveam inchisi, cineva din spatele ochilor fizici ma privea insistent. Si serioa nu era ceva foarte placut . Atentie ce faceti . Mai bine cereti indrumare competenta de la un cunoscator ."
Reply With Quote