View Single Post
  #11  
Vechi 22.02.2024, 21:56:38
Iorest Iorest is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 04.08.2016
Religia: Ortodox
Mesaje: 3.064
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Moroco Vezi mesajul

Pe de alta parte Florin Calinescu pe facebook pare foarte serios vrand sa candideze la prezidentiale. Nu cred ca se razgandeste.

Io-l vad sigur in turul II!

Gandeste-te numai ce reclama ii fac prietenii de la iumor si de la romanii au talente.
Florin Călinescu a avut multe probleme, a avut cancer, i s-a sinucis un băiat, nu cred că-i mai arde de prezidențiale, dar poate candidatura asta și dezbaterile au rolul tot de a-l ajuta sau propulsa pe George Simion.

Dpmdv - George Simion nu ar trebui să cadideze fiindcă îl vor demoniza trei luni de zile zi de zi de zi cum au făcut prost tv și toată presa mizerabilă în anii 2000 cu Vadim, spunea unul pe un forum că i-au furat părinții buletinul, abia făcuse 18 ani să nu voteze Vadim, atât de căcați erau pe ei de spaimă de la tv.

Și după de frica lui Vadim a alunecat toată țara într-o Diktatură Personală a lui Adrian Năstase.

I-au speriat pe români să NU meargă la Referendum.
I-au speriat să se vaccineze cu un ser experimental, să poarte mască, să iasă din casă cu foaie de voie ca handicapații care cer voie, să accepte resticționarea dreptului la asociere, circulație, practicarea unei religii șamd.

Îi vor speria că George Simion e un mare pericol șamd, deja Crinrin e toată speriată.

Ar fi prematur, dacă va candida în 2024 nu cred că va pierde mare lucru.
__________________
„Că s-a întărit mila Lui peste noi și adevărul Domnului rămâne în veac.” Ps.116, v.2.
Reply With Quote