View Single Post
  #6  
Vechi 13.05.2009, 18:55:18
eduardd
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit

Citat:
Īn prealabil postat de andreicozia Vezi mesajul
Doamne, iar saracul Par Iustin Pirvu, sta si i-a aminte de la toti cei care-i impuie capul cu psihozele lor si-l pun pentru credibilitate sa vorbeasca din numele lui.
Andrei, m-ai lasat fara grai! Sincer...Eu m-am intalnit cu parintele Iustin acum 2 saptamani (aproximativ) sotul meu este [COLOR=Red]acum[/COLOR] pe Athos si crede-ma nu mi se par deloc dusi...acesti parinti, Doamne iarta-ma!! Pe zi ce trece raman tot mai uimita si dezamagita de unele ideii expuse pe aici. DA! Ca nu trebuie sa "inebunim de frica antihirstului" de acord!! Ca trebuie sa punem inceput bun in fiecare clipa a vietii ptr a rezista prigoanei (Doamne ajuta-ne!) e drept! Ca nu de aceste cifre trebuie sa ne temem ci de pacatele proprii (vezi linkul cu parintele Petroniu Tanase "Despre secte"..numai ce l-am postat pe un alt topic) si asta e drept!! Dar de aici pana a spune sa sunt dusi de nas unii ca acestia...mai Andrei, mai bine fa-ma si tu eretica ca emanuel!!! Rabd cu dragoste dar nu pe parintii nostri...pe ei [COLOR=Red]NU[/COLOR]! Mare indraznala sa le punem etichete unora ca acestia frate, mare indranzeala. Poti sa te superi pe mine dar nu putam sa tac.
Reply With Quote