View Single Post
  #198  
Vechi 31.01.2011, 22:49:03
Iulita Iulita is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 01.02.2010
Locație: Galati
Religia: Ortodox
Mesaje: 149
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Iulita Vezi mesajul
!Rabdare!Rabdare! si cand se termina....... s-o iei de la inceput"
Gabriel, cu toata dragostea frateasca, te intreb: Asta, ai inteles tu? Ca de la mine este aceasta afirmatie: ca Pr Pomohaci da cadou un Audi A6, unei curve? Ma tem ca n-ai inteles nimic din ce am postat si nici n-ai citit toate postarile despre acest preot, ca sa vezi, cine a afirmat despre el, acest fapt cu masina: printre care si faptul ca a daruit un audi A6 unei curve care a facut accident si a omorat un copil sau doi, nu-mi aduc aminte exact relatarea acelui crestin, de aici iti poti da si seama ca nici nu m-a interesat ce face el in privat. Si ceea ce am adaugat de la mine, a fost: "ca desfraneaza sau umbla beat": Dar, aceste ultime doua lucruri, le-am postat ca alte exemple de lucruri urate care el le poate face, si pe mine, iarasi, nu ma intereseaza. Pe mine, m-a facut sa fiu impotriva lui pentru ca huleste invatatura ortodoxa. Iar pentru faptul, ca un frate, m-a intrebat ce rau mi-a facut mie personal acest om, am expus, in cateva cuvinte si ceea ce mi-a facut el personal, de care cum am spus, nici nu mi-am expus de la inceput problema personala. Un alt frate, a inteles bine, ce-am dorit sa-ti spun si ti-a explicat-o destul de bine, dar se pare ca tot n-ai inteles. Nu-i nimic, iti voi explica pana cand ma voi plictisi. Si o sa-ti redau si postarile cu audi A6, a altor credinciosi, care spun ca din surse sigure, stiu acest fapt.
Si dovezie care le am, sunt privind problema mea personala. Si nu, ceea ce ai zis tu.
Reply With Quote