Subiect: Daruri
View Single Post
  #9  
Vechi 29.10.2008, 14:57:04
MarinaAlca's Avatar
MarinaAlca MarinaAlca is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 18.07.2008
Locație: The Land from Down Under
Religia: Ortodox
Mesaje: 1.048
Implicit

Citat:
În prealabil postat de vsovi Vezi mesajul
te vei folosi mai bine asha daca tzi-ai pierdut glasul, duhovniceshte, poate ca dorintza de a primi slava de la oameni, inchipuita, se va mai linishti ca se vor uita miratzi cu totzii ce sunete stranii ies din gura ta...

eu cant dintotdeauna asha urat ca shi tine, dar am impresia in mintea mea ca ash canta frumos... sunt semiafon, dar nu ma las... inca mai cant... deshi nu tzin minte textele mi-e mila de cei ce ma aud shi de cele mai multe ori mi se taie vocea sau capata asha un tremur cu conotatzie capreasca, sau pur shi simplu cant textele greshite shi e deranjant... ma simt penibil shi in centrul atentziei, dar incerc sa ma ridic in Duh...
Draga fratioare Vsovi, probabil ca nu m-am facut inteleasa... vocea nu mi s-a alterat!!!!!!!!! Este la fel de buna!!!.. doar ca nu mai pot respira cand incerc sa cant.. atata tot... am facut o gramada de raze la plamani, teste peste teste.. a reiesit ca nu am nici o problema cu plamanii!!! Dcei medical sunt sanatoasa tun !! Doar "scufita" e defecta din cauza pacatelor ce s-au adunat "dragutele de ele"
Reply With Quote