Subiect: Grad de rudenie
View Single Post
  #17  
Vechi 16.12.2011, 18:40:53
IulianaV IulianaV is offline
Junior Member
 
Data înregistrării: 16.12.2011
Mesaje: 9
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Lucian008 Vezi mesajul
De ce este o parere rautacioasa? Ca sunteti rude e evident, doar ca dvs incercati sa va stabiliti propria ideea de normalitate. Incercati sa spuneti ca ar fi normal, cand nu e. Daca ar fi fost acelasi lucru intre o fata si fratele ei ar fi fost normal? Presupun ca nu. Dar daca pentru ca va este mai comod spuneti ca este normal ceea ce faceti dvs. Doar ca nu este normala o relatie intre rude, este bolnavicioasa.
Si este foarte grav ca ati lasat sa se intample. Si nu spuneti ca s-a intamplat fara ca dvs sa va doriti asta, pentru ca revenid la exemplul cu fratii dragostea dintr frati nu se intampla pentru ca aceste stiu ca nu e normal si nu permit dezvoltarea unor astfel de sentimente. Imi pare rau dar asta este parerea mea. Oricum e optiunea dvs.
Nu incerc sa imi induc ideea de normalitate, stiu exact in ce situatie suntem, stiu unde am gresit si sunt de acord cu ideea dvs....nu trebuia sa permitem sa se ajunga aici. Dar s-a intamplat...si cum nu e usor sa acceptam ca se va termina, ne jucam toate cartile in speranta ca poate poate..
Reply With Quote