Subiect: Moarte clinica
View Single Post
  #55  
Vechi 14.03.2011, 23:38:10
calator prin ploaie calator prin ploaie is offline
Banned
 
Data înregistrării: 13.01.2011
Locație: intre rai si iad
Religia: Ortodox
Mesaje: 1.419
Wink

Citat:
În prealabil postat de catalin2 Vezi mesajul
Asta e din ceea ce crezit tu, dar cei ce spun altfel se bazeaza nu numai ep paranormal, ci mai ales ce se stie din crestinism. Daca cineva are cunostinte doar din ceea ce spun adeptii paranormalului nu poate avea o viziune adevarata daca nu o cunoaste si pe cea crestina. pentru ca nu degeaba se spune ca doar in religia crestina e adevarul. Asa si satanistii isi lauda religia, nu inseamna ca e buna de ceva.
Ingerii cazuti pot da aceste viziuni ca sa ii amageasca pe unii, sa aiba apoi incredere in ei, sa le schimbe gandirea.
Daca citim cum actioneaza ingerii cazuti vedem ca acestia pot da viziuni despre ceea ce se intampla pe pamant. De exemplu vedem ceva la distanta. Ca exemplu cei ce ghicesc primesc viziuni, idei de la ingerii cazuti despre trecutul celui care vine la ghicit. Si asa ii spune aluia ce a facut de stia numai el.

Adica ce...sugerezi ca la mine au venit ingerii cazuti? Fii serios cataline....Eu dupa aceasta moarte clinica m-am apropiat si mai mult de Dumnezeu...Deci atentie....gheatza e subtire cand nu esti in cunostinta de cauza....Iar mie nume sonore ale ortodoxiei mi-au zis clar ca am rezon....asa ca...............Numa bine!
Reply With Quote