View Single Post
  #2  
Vechi 13.01.2012, 12:01:15
MarynelaA MarynelaA is offline
Junior Member
 
Data înregistrării: 18.06.2010
Mesaje: 3
Implicit Multumiri Sfantului Fanurie

Multumesc Sfantului Fanurie ca m-a ajutat. Am facut cele 9 turtite si in decurs de 40 de zile m-am angajat. L-a ajutat si pe sotul meu cu serviciul, astfel incat i s-a prelungit contractul la firma la care lucra. Dupa o luna si ceva de zile, mama mea s-a imbolnavit foarte grav, cu rinichii, fiind propusa pentru dializa. Am inceput sa citesc Paraclisul Maicii Domnului,si alte acatise ale Maicii Domnuli,Sfantul Nectarie si Sfantul Fanurie si am facut cele 9 turtite. Cand am inceput sa fac turtitele, medicii i-au gasit un tratament bun mamei mele si nu au mai pus-o pe dializa, incepand sa se simta din ce in ce mai bine. Dupa ce si-a revenit si a ajuns acasa, am facut cea de-a 10 tutita (placinta) pentru Sfantul Fanurie, pentru multumire. Sa ma ierte Sfantul Fanurie ca nu am scris imediat despre ajutorul lui. Rugati-va cu incredere lui Dumnezeu, Maicii Domnului si Sfantului Faurie, caci sunt grabnic ajutatori. Le multumesc tuturor Sfintilor, Lui Dumnezeu si Maicii Domnului si ii rog sa ne ajute in continuare.
Reply With Quote