Subiect: botez
View Single Post
  #16  
Vechi 20.04.2012, 13:02:49
Mirela0110 Mirela0110 is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 28.04.2010
Religia: Ortodox
Mesaje: 295
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Mihnea Dragomir Vezi mesajul

Ei, cum e ? Așteptăm noutăți, ca să ne putem bucura!
ehee... a trecut vremea ... subiectul era scris in decembrie 2010 ... de nascut baiatul s-a nascut asa cum am zis in aprilie 2011, pe 14 ... are deja un an ... si acu in aprilie 2012 asteptam al treilea membru, o fetita, care se va naste cu ajutorul lui Dumnezeu prin iunie ... sincer sunt foarte speriata ca nu stiu cum am sa ma descurc cu trei ... noi stam cu bunica care are foarte mari dureri de spate, de picioare, merge greu, dar multumesc ca am noroc de ea, sotul e mai tot timpul plecat cu serviciul, il trimite o data pe saptamana si la bucuresti vreo 2 zile si socrii sunt din piatra neamt, mai vin ei dar na destul de rar, fiecare cu viata lui ... sper doar sa le aranjeze Dumnezeu pe toate si sa o tina pe bunica in viata si sa ii dea sanatate, sa ma pot descurca cu 3, ca fara ajutor e tare greu ... e stres, oboseala, nervi, griji ... unu tipa, unu plange, unu e flamand, unu trebuie schimbat, unu vrea o jucarie, unu vrea sa doarma ... si cateodata cand bunica na, e si normal, nu mai poate de oboseala si dureri si se culca, eu raman singura cu astia 2 mici, fata de 3 ani si biatul de un an ... nu ma plang, dar sunt destul de terminata psihic si prin faptul ca nu pot conta mai deloc pe sot, ca nu este alaturi de mine, sau cand vine acasa ori e obosit, ori e nervos, numai de copii nu are chef ... de asta mi-e foarte frica ca nu stiu cum am sa ma pot descurca aproape singura cu 3 ... ce pot sa spun, sper sa le randuiasca Dumnezeu pe toate ...

Last edited by Mirela0110; 20.04.2012 at 13:25:56.
Reply With Quote