View Single Post
  #46  
Vechi 27.09.2010, 13:40:40
clarvazator clarvazator is offline
Junior Member
 
Data înregistrării: 27.09.2010
Mesaje: 10
Implicit e greu sa fii clarvazator

buna ma numesc dragos am 24 ani si as vrea sa va povestesc ceva ce mi se intimpla nu trebuie sa fii preaot ca sa fii clarvazator yo am aflat de acum 7 luni ca detin har de la D-zeu habar nu am cum sal folosesc dar mi se intimpla de f multe ori sa vd despre prieteni fara sami dau seama dar zic ceva ce a facut in trecut sau de ce e frica personei pe care o ating as dori sa ma ajute cineva sa pot sami descopar calitatile date de D-zeu de multe ori citesc ginduri la cei din jur le spun ce gindesc dar nimeni nu prea recunoaste e ciudat sa vezi ce gindeste lumea din jurul tau ex nus daca ma intelegeti dar daca la cineva mai apropiat de mine ii este frica yo il simt daca e bucuros simt citeodata vad imagini de ce se vb in anturajul meu timp de 2-3 secunde si cind zic ex daca povesteste de o intimplare yo vad patul pe care sa intinplat scena concreta ma poate ajuta cineva in meu de mes e dragos_fgm yo caut sa fiu ajutat sa pot controla clarviziunile simt ca inebunesc rog cei ce pot sa ma ajute sa ma contacteze multumesc mult
Reply With Quote