View Single Post
  #1  
Vechi 03.01.2011, 21:32:39
iulyaan's Avatar
iulyaan iulyaan is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 10.09.2006
Mesaje: 315
Implicit romania,tara fara fara reactie

pentru oameni si pentru forumisti
Ma intreb pana cand mai traim in ignoranta si lascivitateaa asta?Mai iubeste cineva romania?Mai este cineva PATRIOT?
Da,domnilor PATRIOTISMUL mai este in noi?Nu am mai scris de ceva timp pe acest forum tocmai din cauza asta.Am mai adus aminte de aceste probleme si mai aveam putin si eram linsat.Va sperie acest cuvant?Va sperie sa va invatati copii ca a fi patriot este ceva demn?Copilul meu..........are 1 an.........VA INVATA ce este romania si ce este PATRIOTISMUL.Incultura este cel mai dramatic fenomen al tarii.Nu mai vorbesc de paranoismul in care traim.In orice vedem o lucratura,in orice cuvant al unui inalt prelat vedem o dezicere de la adevarata credinta,DAR NOI,pentru Dumnezeu,PE NOI ne vedem vreodata?
Haideti sa ne intoarcem la ADEVARATA CREDINTA si sa ne unim pentru a face ceva in aceasta tara si sa nu ne mai certam pe aceste milioane de forumuri.Sunt atatea glasuri care daca se vor uni intr-un singur glas poate schimba ceva.Haideti la o impacare intre noi si sa facem ceva.Macar noi.
Sa ne rugam la Dumnezeu Mantuitorul sa reverse peste noi intelepciune si intelegere.Amin
Reply With Quote