View Single Post
  #2  
Vechi 02.01.2008, 21:22:59
cristiboss56's Avatar
cristiboss56 cristiboss56 is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 16.12.2006
Locație: Oricare ar fi vicisitudinile zilelor și anilor,oricare ar fi durata lor,vine ora răsplatei:BRĂTIANU
Religia: Ortodox
Mesaje: 32.376
Implicit

Citat:
În prealabil postat de morgoth78
de ce ar fi un pacat sinuciderea? de ce sa traiesti ca un caine cand poti sa nu mai fii!voi astia sfatosii pamantului ati trait vreodata cu frica?ati trait vreodata in mizerie?va durut vreodata sufletul ?ati ajuns la apoplexie?vorbiti ca sa nu adormiti!va spun sincer,voi face lucrul asta cat de curand si fara sa-mi fie frica ca ma va pedepsii cerul!si vreau sa va mai intreb voi cei care va credti credinciosii pamantului...de cate ori ati fost loviti din toate partile,ati rabdat de foame,nu ati avut cui sa va plangeti,plecati prin alte tari sa va gasiti rostul....plecand cu iluzii si venind rusinai inapoi fara nici un ban si toata lumea rade de tine,si acel dumnezeu atat de bun in care credem cu totii nu te-a ajutat de loc ....parca toate iti sunt impotriva!iubitilor,asta mi se intampla de 30 de ani!m-am plictisit de tot,se vor termina toate astea zilele astea.un loc imi trebuie unde sa nu fiu vazut de nimeni si totul se termina!
Dumnezeu sa te ierte, pentru toate gandurile si vorbele tale ! +
Reply With Quote