View Single Post
  #20  
Vechi 11.06.2012, 19:47:00
antiecumenism antiecumenism is offline
Banned
 
Data înregistrării: 07.08.2006
Locație: ROMANIA,jud. Brasov
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.218
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Demetrius Vezi mesajul
Mesajul pe care-l transmiți e că sufletul tău ”vorbește” cu gura plină de bârne despre așchiile din ochii altora.

Cănd scrii despre tupeul meu, privește încă o dată la ce ai scris tu cu mâna ta(fără copy/paste).
Te înțeleg perfect că nici după comentariul meu nu ai modificat(corectat) postul #1, de deschidere, sau cel actual de răspuns pentru că ar trebui să-ți schimbi starea sufletească și să te străduiești să MĂRTURISEȘTI limba română, ceea ce nu e ușor.

Admit că mulți dintre useri au fost siliți mai demult să se obișnuiască la scris cu tastatura limitată la alfabetul englez și le este acum enorm de greu să-și schimbe această deprindere cu toate că acum există facilitatea de soft inclusă în programele Windows; însă ”păcatul” deja este deprins.
Atenție!
MĂRTURISIREA limbii române nu este o corvoadă, ci o onoare și pentru aceasta se învrednicesc(pe nivele diferite) cei care se consideră binecuvântați că s-au născut în România; tot așa, numai cei care ”s-au îmbrăcat” în Cristos Îl vor mărturisi cu adevărat.
trebuie sa recunosc ca mi-e lene sa scriu cu diacritice si nu o voi face niciodata pe nici un forum,pe de alta parte in sufletul meu o sa am totdeauna respect pt lb romana,Romania si ortodoxie.
-vroiam sa te intreb din ce confesiune faci parte ?

Last edited by antiecumenism; 11.06.2012 at 19:49:23.
Reply With Quote