View Single Post
  #18  
Vechi 23.03.2009, 09:06:44
elenaf elenaf is offline
Junior Member
 
Data înregistrării: 28.02.2009
Locație: cluj-napoca
Religia: Ortodox
Mesaje: 6
Implicit

Ma scuzati ca nu am dat mai multe detalii, sunt din Cluj si accidentul a fost in data de 26.11.2008, am suferit un traumatism cranio-cerebral, momentan sunt mai bine, dar dupa accident persoanele cu care am fost in masina, sofer nepoata, langa cumnata mea(sotia cumnatului meu), care si dupa accident au facut si fac numai rau, si altor familii au facut rau, de fiecare data cand vorbesc sau fac ceva se tot intampla tot felul de lucruri rele, si-l incarca negativ si pe sotul meu, iar in starea mea nu este indicat nici macar un fel de soc, emotional sau in altfel( nu este genul violent), din cauza aceasta m-am gandit la un anumit post, cu toate ca pot tine doar prin rugaciune, fiindca am foarte multe medicamente si nu pot sa nu mananc de toate, mai ales lapte. Preotul a zis ca este ok cu postitul dar eu sufleteste vreau sa fac tot ce pot pentru familia mea, mai ales ca am un ingeras de baietel care a implinit in 13.03.2009 1an. Asa ca am nevoie de multa putere sa lupt. Imi pare bine ca pot vorbii cu cineva legat de tot ce este bine, mai ales ca la biserica nu am mai fost de cateva luni bune. Va multumesc inca o data. DOAMNE AJUTA la toata lumea.
Reply With Quote