View Single Post
  #10  
Vechi 09.07.2011, 10:46:48
Mihai36 Mihai36 is offline
Banned
 
Data înregistrării: 09.09.2008
Locație: Constanta
Religia: Alta confesiune
Mesaje: 1.090
Trimite un mesaj prin Yahoo pentru Mihai36
Implicit

Inlegatura cu citatele de mai sus am niste observatii de facut.

Nu am certitudinea ca sint toate adevarate. Nu am certitudinea ca se refera toate la o guvernare mondiala. Ar trebui va zut contextul la fiecare daca se rfera sau nu la o guvernare mondiala. Si care oricum nu va putea fi in veci unitara fara o prezenta divina autentica.
Scaderea populatiei ar trebui sa conduca la inmultirea numarului se sclavi de pe plantatia lor si nu la scaderea lor sau la scaderea numarului de asistati sociali vesnici din generatie in generatie (majoritatea populatiei negre din ghetourile americane). Restul din Europa sint probabil tot asertiuni partinitoare la diferite minoritati nationale care mai au diferite lucruri de impartit. Au si ei Vadimii lor.

Faptul ca unul dintre intervievati era convins nu inseamna ca asa stau lucrurile -mai trebuie si dovezi, apoi exista si marturii mincinoase din partea unor pretinsi masoni doar din dorinta de a face show platit gras.
Asa incit degeaba viseaza unii americani sa scape de negrii din ghetouri printr-o binecuvintare internationala ca nu o vor primi.
Doar in China s-a reusit de catre guvernul chinez o limitare aproximativa a numarului de copii. Insa nu pe criterii etnice.

Altele pot fi doar simple declaratii electorale pentru atragerea voturilor populatiei albe. Sau altele lucruri puse in gura altora ca sa le scada din electorat iar noi le luam de bune.
Faptul ca a iesit Obama presedinte arata ca albii - poporul nu este de acord cu lucruri de acest gen.
In rest exista destui oameni politici cu minte care stiu ca nu pot fi date la o parte politicile americane de prevenire a unui nou holocaust prin ridicarea unui nou Hitler.

Ah, ca ar trebui sa luam in considerare o scadere a populatiei pina la o treime in urma evenimentelor justitiare divine este o alta mincare de peste.

Ca unii dintre ei sint mozaici din ramasita lui Iov (despre care se aminteste in VT) si mergind ei pe profetiile VT spera la o noua orinduire un nou sistem mai echitabil intre bogati si saraci este iar un lucru care ar trebui cintarit din mai multe puncte de vedere.
Daca unii il doresc nu inseamna ca il si pot realiza de unii singuri.
Reply With Quote