Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Sfanta Scriptura > Rugaciuni
 
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #1  
Vechi 08.06.2012, 12:14:35
patricia2006 patricia2006 is offline
Banned
 
Data înregistrării: 19.05.2012
Religia: Ortodox
Mesaje: 178
Implicit am revenit cu un nou subiect

Buna tuturor......Vreau sa va spun o marturisire pe care mi-a spus-o astazi cineva......A fost cu fetita la spital avand mari probleme cu ea...Nu manca racea mereu,i se facea rau etc.....A fost la spital si copilul a fost diagnosticat cu o boala foarte grea,,,,suspecta de leucemie.....A urmat o multime de analize sa gaseasca un raspuns sigur.Intre timp un preot a sfatuit pe mama copilului sa se roage Sf Stelian,,daca nu poate citi acatistul macar rugaciunea sau sa se roage cu propriile cuvinte,,Sf Stelian fiind ocrotitorul copiilor si al mamelor...iar mama chiar ii poarta numele.....Dupa mai multe rugaciuni din suflet catre Sf Stelian,,,,,au urmat analizele,si suppriza,,,,,de fapt minune...Fetita nu avea decat o pneumonie,o raceala mai puternica............Acum mama face ca TOMA NECREDINCIOSUL nu stie ce sa creada daca a fost o minune si Sfantul a ajutat-o datorita rugaciunii ei si datorita ca este Sfantul ei protector sau daca pur si simplu a fost o eroare medicala,,voi ce spuneti?Eu cred cu tarie ca a fost o minune.......SLAVA SF STELIAN..
Reply With Quote
 



Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimele Postari
RAELIENII. Un subiect de actualitate, incitant! Eutifievv_emi Generalitati 8 17.11.2009 13:28:45
subiect de GANDIRE moro.d Despre Biserica Ortodoxa in general 62 04.06.2009 11:29:10
Va rog sa-mi recomandati filme cu subiect religios pacatoasa Generalitati 20 26.09.2008 15:23:59
Noul subiect OTV mihai07 Generalitati 20 28.08.2008 13:04:45
Maturitatea cu care alegem un subiect de discutie. LERIM Biserica Ortodoxa Romana 9 07.07.2007 14:00:44