Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Alte discutii > Exorcismul
 
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #7  
Vechi 02.07.2012, 11:50:48
Cornel Urs's Avatar
Cornel Urs Cornel Urs is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 27.05.2012
Locație: Miercurea Ciuc - Harghita
Religia: Ortodox
Mesaje: 1.621
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Doriana Vezi mesajul
Writer pe care o stii tu e inca penticostala, si are alte lucruri mai bune de facut decat sa barfeasca pe forumuri. Userul "writer" de pe acest forum e de fapt tot cornel urs/sad story/profetul de carton, un cunoscut de al ei care se pare ca inca mai are o obsesie pentru ea. Eu nu am nimic impotriva a ceea ce face el, dar ma oboseste sa il tot vad pacalind pe unul si pe altul. Dar intelegeti si voi ca un om care vorbeste in halul asta despre penticostali este ori un ortodox suparat, ori profetul de carton. :)) Caci penticostalii nu sunt atat de rai incat sa apara deodata o vreo ...spe useri cantand in cor cat de rataciti sunt penticostalii. :) Dar profetul are o obsesie cu penticostalii si n-ai ce-i face...
doamna Doriana, oricine vine si critica acele manifestari oculte si pune la zid idolii vostri hipnotizatori/mesmeristi gen Bonnke sau Chris, este automat una si aceeasi persoana??!! distinsa doamna, stiu ca nu vreti sa credeti, insa sunt multi care resping cu desavarsire ce se intampla in ograda penticostala! de ce faceti acuzatii extrem de rauvoitoare? va este necaz ca invataturile spiritiste penticostale sunt demascate? si de ce faceti varza toate topicele unde intrati? aici este despre somnambulism.
stiti ca sunt numerosi oameni care au aceasta problema si la care stiinta este neputincioasa, neexistand un raspuns concludent privind mecanismul declansarii acestor fenomene bizare?!
Reply With Quote