Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Generalitati > Generalitati
Răspunde
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #21  
Vechi 09.11.2006, 18:44:11
Laurentiu Laurentiu is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 13.08.2005
Mesaje: 1.326
Implicit

Citat:
În prealabil postat de silverstar
Ai gresit varsta, Laurentiu! La mintea pe care o ai era de asteptat! Fa o socoteala usoara, breeeee! L-am nasit pe Stefan cel Mare, breeeee!
In fine parerea ta..ce te doare pe tine daia nu mai poti
Reply With Quote
  #22  
Vechi 09.11.2006, 18:45:47
Laurentiu Laurentiu is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 13.08.2005
Mesaje: 1.326
Implicit

Imi spui si mie varsta daca nu te deranjez
Reply With Quote
  #23  
Vechi 09.11.2006, 18:49:20
silverstar's Avatar
silverstar silverstar is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 17.04.2006
Mesaje: 1.791
Implicit

Vad ca te obsedeaza aceasta cifra pe care ai repetat-o de nu stiu cate ori pana acum numai ca n-ai nimerit-o!!! Printr-o simpla adunare, 5+6=11. 11 e cifra fatidica. Ghici de ce?
Vezi ca foarte curand o sa te ia un taxi in brate. Te boteste si cat vei sta la scutece o sa ai timp sa te gandesti la pacatele pe care le-ai facut, breeeee! Sa-ti amintesti de la cine ti se trage, asta daca vei mai putea, breeeeee!
Reply With Quote
  #24  
Vechi 09.11.2006, 18:57:40
Laurentiu Laurentiu is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 13.08.2005
Mesaje: 1.326
Implicit

Citat:
În prealabil postat de silverstar
Vad ca te obsedeaza aceasta cifra pe care ai repetat-o de nu stiu cate ori pana acum numai ca n-ai nimerit-o!!! Printr-o simpla adunare, 5+6=11. 11 e cifra fatidica. Ghici de ce?
Vezi ca foarte curand o sa te ia un taxi in brate. Te boteste si cat vei sta la scutece o sa ai timp sa te gandesti la pacatele pe care le-ai facut, breeeee! Sa-ti amintesti de la cine ti se trage, asta daca vei mai putea, breeeeee!
DA bre sa stii ca eu sunt oltean
Cu taxi nu merg acum ca nu am si ce tot i-ai facut la cifra aia de aia rasfirat-o in halul ala ce treaba are una cu alta te-am intrebat si eu cati ani am daca vrei spui daca vrei nu
Reply With Quote
  #25  
Vechi 09.11.2006, 19:05:40
Laurentiu Laurentiu is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 13.08.2005
Mesaje: 1.326
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Laurentiu
Citat:
În prealabil postat de silverstar
Vad ca te obsedeaza aceasta cifra pe care ai repetat-o de nu stiu cate ori pana acum numai ca n-ai nimerit-o!!! Printr-o simpla adunare, 5+6=11. 11 e cifra fatidica. Ghici de ce?
Vezi ca foarte curand o sa te ia un taxi in brate. Te boteste si cat vei sta la scutece o sa ai timp sa te gandesti la pacatele pe care le-ai facut, breeeee! Sa-ti amintesti de la cine ti se trage, asta daca vei mai putea, breeeeee!
DA bre sa stii ca eu sunt oltean
Cu taxi nu merg acum ca nu am si ce tot i-ai facut la cifra aia de aia rasfirat-o in halul ala ce treaba are una cu alta te-am intrebat si eu cati ani am daca vrei spui daca vrei nu
cati ani ai scuze
Reply With Quote
  #26  
Vechi 10.11.2006, 01:24:41
mioara mioara is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 10.08.2006
Mesaje: 149
Implicit

Citat:
În prealabil postat de silverstar
Vad ca te obsedeaza aceasta cifra pe care ai repetat-o de nu stiu cate ori pana acum numai ca n-ai nimerit-o!!! Printr-o simpla adunare, 5+6=11. 11 e cifra fatidica. Ghici de ce?
Vezi ca foarte curand o sa te ia un taxi in brate. Te boteste si cat vei sta la scutece o sa ai timp sa te gandesti la pacatele pe care le-ai facut, breeeee! Sa-ti amintesti de la cine ti se trage, asta daca vei mai putea, breeeeee!
Dar tie chiar nu ti-e rusine, silverstar? Ar putea sa-ti fie copil, ori la lucrul asta nu te-ai gandit?Cum adica "o sa-l boteasca un taxi si va sta in scutece, si sa se gandeasca de la cine i se va trage si asta daca va mai putea"? Mai femeie, tu esti diabolica!!!Asta e totusi "previziunea" personala cu care il tot ameninti? Ma rog la bunul Dumnezeu sa-l aiba in paza pe Laurentiu(ca de altfel pe toti cei "vizati" de tine,caci maine poate fi altul la rand) si pe tine sa te ierte ca poate nu ai stiut ce faci! Dar sa stii ca la asa ceva chiar nu ma asteptam! Sunt ingrozita ca s-a ajuns pana la asa ceva!Si nici macar nu-mi dau seama ce este, dar suna a blestem!Fereasca Dumnezeu pe toata lumea!
Reply With Quote
  #27  
Vechi 10.11.2006, 10:41:19
maria55 maria55 is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 10.10.2006
Mesaje: 652
Implicit

Laurentiu ,
vezi ca pe 11 adica simbata este Sf.Mina ,asta a vrut sa zica .
Citeste diseara acatistul Sf .Mina ,si noi toti putem s-o facem caci unde este unitate si credinta acolo este Dumnezeu ,si unde este Dumnezeu nu e loc de alte puteri .
Ma bucur ca am intilnit suflete credincioase pe acest Forum , tot timpul se roaga cineva , daca nu eu , altii .Dumnezeu sa va binecuvinteze pe toti !
Doamne ajuta !
Reply With Quote
  #28  
Vechi 11.11.2006, 22:13:20
Negroponte's Avatar
Negroponte Negroponte is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 14.06.2006
Locație: Barlad
Mesaje: 747
Implicit

Doamne apara, mantuieste si ne pazeste cu HARUL TAU. AMIN
Reply With Quote
Răspunde



Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimele Postari
Cum sa infrangem gandurile urate,rele tigerAvalo9 Generalitati 0 15.08.2011 11:25:50
Domnul Silviu Prigoana, mai rau decat comunistii din vremurile trecute huchohucho Intrebari utilizatori 3 08.10.2010 11:10:06
Zeitgeist sau spiritul vremurilor Gabriela4ever Intrebari utilizatori 4 11.07.2010 23:35:29
Rugaciune impotriva farmecelor si bantuirii duhurilor rele Valentin_Simeria Intrebari utilizatori 0 24.02.2010 19:02:08
Prieteniile rele strica obiceiurile bune costel Generalitati 18 06.10.2009 16:58:08