Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Sfintele Pasti - Invierea Domnului
 
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #11  
Vechi 18.12.2015, 14:57:39
edypro edypro is offline
Banned
 
Data înregistrării: 12.12.2015
Locație: craiova
Religia: Ortodox
Mesaje: 48
Implicit

Citat:
În prealabil postat de catalin2 Vezi mesajul
Ai trecut ca esti ortodox si la semnatura ca tu crezi in tine. Probabil esti din seria celor care au fost de curand pe site, sper ca nu dai la sfarsit acelasi site ca si ceilalti. Un fel de sfarsit cu final asteptat.
nu fac parte din nici o secta, grup , sau alte adunari de oameni rataciti .....merg la biserica la sarbatori mari si cateodata duminica , nu sunt o persoana habotnica cu icoane pe toti peretii casei sau cu parbrizul masinii plin de cruciulite ........


habar nu am la ce serie te referi cand spui - esti din seria celor care au fost de curand pe site

este adevarat ca mi-am facut recent cont , si asta mai mult din curiozitate , nu ma astept sa descopar credinta pe acest forum sau sa fiu mantuit aici ....

spui ca vorbesc cu superioritate ......RECUNOSC , am fost mai acid in exprimare uneori dar am facut asta pentru ca mi s-a raspuns in acelasi fel

si apropo ....cine-i cernea asta de ma tot bateti la cap cu el ?habar n-am......
Reply With Quote
 



Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimele Postari
Lumina sfanta de la Ierusalim mihai_1991 Intamplari adevarate 195 05.05.2011 23:34:45
Lumina de la Ierusalim Baciu Ciprian Intrebari utilizatori 0 03.04.2010 16:04:00
Sfanta Lumina de la Ierusalim ileana61 Despre Biserica Ortodoxa in general 40 17.01.2009 17:56:11