Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Generalitati > Stiri, actualitati, anunturi
Răspunde
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #31  
Vechi 09.12.2007, 18:34:40
irina4m irina4m is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 25.11.2007
Mesaje: 120
Implicit

Citat:
În prealabil postat de ory
Imi pare bine ca am reusit sa facem cunostinta cu administratorul acestui forum,pentru ca acum a devenit parte concreta din noi,ni-l putem imagina si-l putem percepe mult mai usor.Nu ca ar conta acest lucru,insa gratie lui ne-am adunat ca sa ne exprimam cugetarile spirituale aici,si din cate am vazut pe internet,acesta este un forum destul de amplu.Cinste Admin-ului pentru initiativa,si Slava Lui Dumnezeu.
Sincer,mi-l inchipuiam pe administrator ceva mai batran,dar am fost placut surprinsa sa vad cat de tanar este,si ce lucru deosebit s-a gandit sa faca,lucru izvorat din credinta proprie si educatia sa teologica.
asa este. Dumnezeu sa il calauzeasca tot timpul si sa ii dea multa multa sanatate
Reply With Quote
  #32  
Vechi 14.12.2007, 06:56:58
mirelat
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit

:):rolleyes: imi place f. mult cum a impodobit admin pagina de start a site-ului... cu zapada ninsa peste CRESTINORTODOX si... uite ca nu imi aduc aminte acum cum se numesc cetinile acelea cu fructe mici rosii, dar sunt frumoase, miros a iarna! MULTUMIM!
Reply With Quote
Răspunde

Tags
apel important



Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimele Postari
Crestinortodox.ro georgeval Stiri, actualitati, anunturi 3 21.05.2010 20:09:54
Forumul nostru omulet Biserica Ortodoxa si Massmedia 479 04.11.2009 15:39:44
pe forumul edu.ro(profesorilor) urzicuta Generalitati 0 29.02.2008 20:16:07