Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Generalitati > Generalitati
Răspunde
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #1  
Vechi 31.12.2007, 04:03:05
Glamorous_witch Glamorous_witch is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 08.10.2007
Mesaje: 177
Implicit

Mai sunt putine ore......sarbatoriti?Cum?

Eu merg la o mica petrecere "mascata" cu cativa prieteni.Cam greu sa gasesti o masca,nu am prevazut acest mic obstacol,dar am reusit pana la urma.

PS:la multi ani.
Reply With Quote
  #2  
Vechi 31.12.2007, 04:19:31
Hartford's Avatar
Hartford Hartford is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 27.11.2005
Locație: USA
Religia: Ortodox
Mesaje: 1.809
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Glamorous_witch
Mai sunt putine ore......sarbatoriti?Cum?

Eu merg la o mica petrecere "mascata" cu cativa prieteni.Cam greu sa gasesti o masca,nu am prevazut acest mic obstacol,dar am reusit pana la urma.

PS:la multi ani.
Dar de ce cu masca?
La multi ani!2008
Reply With Quote
  #3  
Vechi 31.12.2007, 04:27:00
Glamorous_witch Glamorous_witch is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 08.10.2007
Mesaje: 177
Implicit

Ca sa fie mai interesant.Si sa ne facem poze imbracati in zane,vrajitoare sau probabil ingeri/demoni.Si sa radem pe urma de cat de stupid aratam:)
Reply With Quote
  #4  
Vechi 31.12.2007, 16:25:36
Glamorous_witch Glamorous_witch is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 08.10.2007
Mesaje: 177
Implicit

noi nu prea facem petreceri......si ne intalnim cam rar cu totii.Deci singura ocazie este de revelion sau de 1 mai:).Si chiar nu incercam sa enervez pe nimeni,ptr ca,de fapt,anul nou nu e o sarbatoare crestina,din cate stiu.Multumesc mult,distractie placuta si tie.
Reply With Quote
  #5  
Vechi 31.12.2007, 16:42:10
cristiboss56's Avatar
cristiboss56 cristiboss56 is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 16.12.2006
Locație: Oricare ar fi vicisitudinile zilelor și anilor,oricare ar fi durata lor,vine ora răsplatei:BRĂTIANU
Religia: Ortodox
Mesaje: 32.376
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Glamorous_witch
Mai sunt putine ore......sarbatoriti?Cum?

Eu merg la o mica petrecere "mascata" cu cativa prieteni.Cam greu sa gasesti o masca,nu am prevazut acest mic obstacol,dar am reusit pana la urma.

PS:la multi ani.
Asta ti-e voia si ti-o respect. Un an bun, cu roade bogate si spor duhovnicesc. Tuturor de pe acest forum le doresc din tot sufletul in noul an, numai bucurii, sanatate sufleteasca si trupeasca, liniste, pace intru toate, implinirea tuturor dorintelor. Sa dea Bunul Dumnezeu sa ne tina treji in fata vrajmasului, sa ne bucuram unul de altul si sa biruim toate necazurile si greutatiile ce or veni peste noi. Administratorului acestui forum, toate gandurile bune, sanatate, lumina, pace si ani multi crestinortodox.ro . LA MULTI ANI !
Reply With Quote
Răspunde

Thread Tools
Moduri de afișare


Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimele Postari
Întrebare despre revelionul la mănăstire camy_d Despre Biserica Ortodoxa in general 18 28.12.2010 01:06:13
Revelionul-semnificatie religioasa? georgeval Generalitati 3 31.12.2009 21:26:00