Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Generalitati > Generalitati
Răspunde
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #1  
Vechi 16.06.2010, 04:08:46
annajanette
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit Adresa de mail basescu

traianbasescu@presidency.ro

INJURATI-L AICI SAU SPUNETI-VA PUNTUL DE VEDERE, MIE IMI ESTE FOARTE GREU SA MAI FOLOSESC UN LIMBAJ DIPLOMATIC CU ACEST TIRAN , MAI BINE SA MOARA EL DECAT 3 SFERTURI DE TARA. ASTA E MAI RAU CA CEAUSESCU SI SPER SA AIBA ACEEASI SOARTA.

Last edited by annajanette; 16.06.2010 at 04:11:15.
Reply With Quote
  #2  
Vechi 16.06.2010, 07:09:59
heaven's Avatar
heaven heaven is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 23.11.2008
Locație: Brasov
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.350
Implicit

Citat:
În prealabil postat de annajanette Vezi mesajul
traianbasescu@presidency.ro

INJURATI-L AICI SAU SPUNETI-VA PUNTUL DE VEDERE, MIE IMI ESTE FOARTE GREU SA MAI FOLOSESC UN LIMBAJ DIPLOMATIC CU ACEST TIRAN , MAI BINE SA MOARA EL DECAT 3 SFERTURI DE TARA. ASTA E MAI RAU CA CEAUSESCU SI SPER SA AIBA ACEEASI SOARTA.
Sa iti spui punctul de vedere este una,insa sa injuri si sa ii doresti sa moara...parca nu prea suna a atitudine crestina,nu crezi?
__________________
Sa invatam de la ingerul nostru pazitor...http://www.youtube.com/watch?v=pG52f...&feature=share
Reply With Quote
  #3  
Vechi 16.06.2010, 09:41:28
ai2 ai2 is offline
Banned
 
Data înregistrării: 24.10.2008
Locație: Micul Paris medieval
Mesaje: 1.625
Implicit

Citat:
În prealabil postat de annajanette Vezi mesajul
traianbasescu@presidency.ro

INJURATI-L AICI SAU SPUNETI-VA PUNTUL DE VEDERE, MIE IMI ESTE FOARTE GREU SA MAI FOLOSESC UN LIMBAJ DIPLOMATIC CU ACEST TIRAN , MAI BINE SA MOARA EL DECAT 3 SFERTURI DE TARA. ASTA E MAI RAU CA CEAUSESCU SI SPER SA AIBA ACEEASI SOARTA.
Si dai si lupta nu te lasa! O sa moara trei sferturi nu alta! Ca la pasopt! Curat plebicid!
Sa nu admitem schimbari in locurile esentiale cum ar fi plimbarile la mall! Intr-o tarisoara eminamente ortodoxa unde evaziunea fiscala, spaga, nepotismul, si alte matrapazlacuri sunt la ele acasa, mai bine sa moara tiranul!!! Dar sa traiasca D-l Goe!!!
Reply With Quote
  #4  
Vechi 16.06.2010, 09:42:51
ionut stefan ionut stefan is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 07.03.2010
Locație: bucuresti
Religia: Ortodox
Mesaje: 183
Implicit

Citat:
În prealabil postat de annajanette Vezi mesajul
traianbasescu@presidency.ro

injurati-l aici sau spuneti-va puntul de vedere, mie imi este foarte greu sa mai folosesc un limbaj diplomatic cu acest tiran , mai bine sa moara el decat 3 sferturi de tara. Asta e mai rau ca ceausescu si sper sa aiba aceeasi soarta.
daca nadejdea ta era tatal, scaparea fiul, acopermanant iti era duhul sfant, nu instigai la fel si fel de prostii. Pacat
Reply With Quote
  #5  
Vechi 16.06.2010, 12:54:32
annajanette
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit

Citat:
În prealabil postat de ionut stefan Vezi mesajul
daca nadejdea ta era tatal, scaparea fiul, acopermanant iti era duhul sfant, nu instigai la fel si fel de prostii. Pacat
eu nu as fi vrut dar poate tu ai ce manca acasa. eu nu stiu cat o sa mai am si sunt multi ca mine, zici ca este prostie a salva o tara? inseamna ca esti ca basescu , am incheiat subiectul.
Reply With Quote
  #6  
Vechi 16.06.2010, 12:55:36
annajanette
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit

Citat:
În prealabil postat de heaven Vezi mesajul
Sa iti spui punctul de vedere este una,insa sa injuri si sa ii doresti sa moara...parca nu prea suna a atitudine crestina,nu crezi?
ok nu ii doresc sa moara, ci sa traiasca la fel de bine ca mine, asa cum a promis.
Reply With Quote
  #7  
Vechi 16.06.2010, 12:59:38
annajanette
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit

Citat:
În prealabil postat de ai2 Vezi mesajul
Si dai si lupta nu te lasa! O sa moara trei sferturi nu alta! Ca la pasopt! Curat plebicid!
Sa nu admitem schimbari in locurile esentiale cum ar fi plimbarile la mall! Intr-o tarisoara eminamente ortodoxa unde evaziunea fiscala, spaga, nepotismul, si alte matrapazlacuri sunt la ele acasa, mai bine sa moara tiranul!!! Dar sa traiasca D-l Goe!!!
ir tie iti spun ca, la noi chiar chiar asa se intampla ca in CARAGIALE, diferenta este ca noi suntem actorii(romanii) si poate altii vor rade din afara tarii.
Sau esti si tu vreu nepot din gasca lui basescu sau orb si nu vezi ce se intampal in tara asta, pe mine ma afecteaza si pe 3 sferturi de tara, dar poate am ajuns aici din cz lasitatii unora ca voi, care nu au curaj a lupta decat a o tine tare cu crestinismul.
Frate Dumnezeu iti da dar nu iti baga in sac.
Reply With Quote
  #8  
Vechi 16.06.2010, 13:30:33
eudany01's Avatar
eudany01 eudany01 is offline
Member
 
Data înregistrării: 30.04.2007
Locație: brasov
Religia: Ortodox
Mesaje: 41
Implicit

am o intrebare pe cine ai votat cand au fost alegerile pt presedentie? da eu am votat cu basescu asta a fost alegerea mea de acum, am votat ca majoritatea cu el ca altfel nu iesea presedinte. si daca il injuri si ii spui vrute si nevrute crezi ca el iti citeste mailul? sa fim seriosi. tot ce se intampla e din cauza noastra a tuturor, ne-am invatat sa avem cat mai mult cat mai mult, dar sa ne cumpatam nu stim. e usor sa vezi gunoiul din curtea vecinului si sa il judeci, dar pe cel din curtea ta cam greu. ne meritam traiul ca numa sa ne plangem stim, sa multumim pt putinul care il avem nu stim. asta e, asa ne trebuie. suntem un neam de oameni nemultumiti si plangaciosi. bravo noua!
__________________
Doamne Ajuta!
Reply With Quote
  #9  
Vechi 16.06.2010, 13:32:46
ai2 ai2 is offline
Banned
 
Data înregistrării: 24.10.2008
Locație: Micul Paris medieval
Mesaje: 1.625
Implicit

Citat:
În prealabil postat de annajanette Vezi mesajul
ok nu ii doresc sa moara, ci sa traiasca la fel de bine ca mine, asa cum a promis.
"Sa traiti bine!" e urare nu promisiune. Stie Base ce stie! Ce n-a spus e ca daca vreti sa traiti bine trebuie sa si ganditi bine. Din pacate pe D-l Goe nu l-a dus mintea ca traiul bun nemeritat nu tine mult si acuma bate din picioare sa se opreasca trenu', in loc sa sada mumos.
Reply With Quote
  #10  
Vechi 16.06.2010, 16:44:11
The_Fallen The_Fallen is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 02.06.2009
Mesaje: 380
Implicit

Citat:
În prealabil postat de ai2 Vezi mesajul
"Sa traiti bine!" e urare nu promisiune. Stie Base ce stie! Ce n-a spus e ca daca vreti sa traiti bine trebuie sa si ganditi bine. Din pacate pe D-l Goe nu l-a dus mintea ca traiul bun nemeritat nu tine mult si acuma bate din picioare sa se opreasca trenu', in loc sa sada mumos.
Ce "trai bun"?Parca nivelul de trai in Romania era scazut.
__________________
Cel mai tare schimb de replici de pe forum:
"Spune Biblia clar"
"Bblia zice clar si ca liliecii sunt pasari."
Reply With Quote
Răspunde

Thread Tools
Moduri de afișare


Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimele Postari
Adresa de mail kotom9 Generalitati 0 02.08.2010 17:50:50
Basescu- Unsul lui Dumnezeu! andreicozia Despre Biserica Ortodoxa in general 93 02.08.2010 16:49:15
Cum se sterge id ul si adresa de mail? justine Generalitati 8 15.07.2010 13:14:06
Primit pe mail LapetiteMoc Umanitare 18 15.06.2010 00:27:22
Adresa e-mail Sfanta Manastire Vatoped, Muntele Athos enculescu Stiri, actualitati, anunturi 1 13.09.2009 18:58:07