Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Generalitati > Resurse ortodoxe on-line
Răspunde
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #1  
Vechi 02.03.2012, 05:49:18
alexmatei's Avatar
alexmatei alexmatei is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 20.07.2011
Locație: Iasi
Religia: Ortodox
Mesaje: 112
Trimite un mesaj prin Yahoo pentru alexmatei
Question www.parintelecalistrat.com

Doamne ajuta !

Am lansat impreuna cu doi prieteni blogul de mai sus si conturile sale adiacente, la care am muncit foarte mult, poate mii sau zeci de mii de ore, fiind cu totii mai putin specializati in domeniul I.T. Nu are multe chesti, printre care nici SEO, la care nu ne pricepem.

As fi interesat sa va dati cu parerea despre ce este acolo, un feedback, cum se spune. Ne plac si laudele, fara falsa modestie, dar ne folosesc si criticile.

Unii se plangeau de fondul transparent al textului care, pare-se, nu permite citirea textului, spre exemplu.

Altii, vorbesc ca e prea mare scrisul dar cand pui scrisul mic, devine mai putin lizibil de fundal si pe telefoane mobile.

Unora nu le este clar procedura de abonare, altii spun ca e ok.

Unii nu vad unde este linkul catre canalul de youtube s.a.m.d.

In fine... Voi ce spuneti ? Ce-i lipseste ? ce mai poate fi facut ? Ce sugerati ?

Multumiri anticipate !
__________________
"Căci armele luptei noastre nu sunt trupești, ci puternice înaintea lui Dumnezeu, spre dărâmarea întăriturilor. Noi surpăm iscodirile minții si toată trufia care se ridică împotriva cunoașterii lui Dumnezeu și tot gândul îl robim, spre ascultarea lui Hristos." (II Cor. 10, 4-5)

"De omul eretic, după întâia și a doua mustrare, depărtează-te, Știind că unul ca acesta s-a abătut și a căzut în păcat, fiind singur de sine osândit." (Tit 3, 10-11)
Reply With Quote
  #2  
Vechi 02.03.2012, 10:39:49
anita anita is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 28.06.2007
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.734
Implicit

Citat:
În prealabil postat de alexmatei Vezi mesajul
Doamne ajuta !

Am lansat impreuna cu doi prieteni blogul de mai sus si conturile sale adiacente, la care am muncit foarte mult, poate mii sau zeci de mii de ore, fiind cu totii mai putin specializati in domeniul I.T. Nu are multe chesti, printre care nici SEO, la care nu ne pricepem.

As fi interesat sa va dati cu parerea despre ce este acolo, un feedback, cum se spune. Ne plac si laudele, fara falsa modestie, dar ne folosesc si criticile.

Unii se plangeau de fondul transparent al textului care, pare-se, nu permite citirea textului, spre exemplu.

Altii, vorbesc ca e prea mare scrisul dar cand pui scrisul mic, devine mai putin lizibil de fundal si pe telefoane mobile.

Unora nu le este clar procedura de abonare, altii spun ca e ok.

Unii nu vad unde este linkul catre canalul de youtube s.a.m.d.

In fine... Voi ce spuneti ? Ce-i lipseste ? ce mai poate fi facut ? Ce sugerati ?

Multumiri anticipate !
Mie mi-a fost greu sa citesc discursul parintelui Calistrat despre post ,scrisul e prea mare si distanta intre randuri la fel.
Fondul are o pata in stanga jos care pe mine m-a deranjat.
Inspirati-va de la Razbointrucuvant ,acolo postarile pot fi mult mai usor urmarite .
Poate e bine sa lasati in dreapta mai mult spatiu pentru ca sa incapa textul.
Reply With Quote
Răspunde

Tags
manastirea vladiceni, parintele calistrat

Thread Tools
Moduri de afișare


Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimele Postari
www.parintelecalistrat.blogspot.com ionion Resurse ortodoxe on-line 64 19.10.2010 20:00:52