Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Generalitati > Generalitati
Subiect închis
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #1  
Vechi 02.03.2009, 01:23:44
geo.nektarios's Avatar
geo.nektarios geo.nektarios is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 03.07.2008
Religia: Ortodox
Mesaje: 1.357
Implicit A venit dracu!!!

Uitati-va si voi si va mirati de "minunatiile" dracesti... Nu ma sperie, dar se implinesc multe... http://www.youtube.com/watch?v=sBQLq2VmZcA
  #2  
Vechi 02.03.2009, 01:59:32
MarinaAlca's Avatar
MarinaAlca MarinaAlca is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 18.07.2008
Locație: The Land from Down Under
Religia: Ortodox
Mesaje: 1.048
Implicit

Citat:
În prealabil postat de geo.nektarios Vezi mesajul
Uitati-va si voi si va mirati de "minunatiile" dracesti... Nu ma sperie, dar se implinesc multe... http://www.youtube.com/watch?v=sBQLq2VmZcA
Mari sunt puterile celui intunecat!!!!!! Doamne fereste! Mie mi s-a facut pielea gaina... acum realizez cum lucreaza necuratul prin supusii sai si nu numai... pana si numele lui nu era ales la intamplare, ai remarcat? Cris Angel!!! HM!! Angel poate, dar cu siguranta unul al intunericului...
Iar gasculitele alea din piscina aplaudau de mama focului.. eu cred ca fugeam de langa el de mancam pamantul.. daca nu ma insel era un fel de levitatie.
  #3  
Vechi 02.03.2009, 02:11:53
Anca-Miha
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit

Are mai multe clipuri, unul mai socant decat celalalt. Acum multi vor vrea sa il imite.
Dealtfel s-a proorocit ca oamenii vor zbura..
Singura solutie e : smerenie, smerenie, smerenie..
  #4  
Vechi 02.03.2009, 02:15:45
mihailt mihailt is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 04.01.2008
Locație: Bucuresti
Religia: Ortodox
Mesaje: 3.198
Implicit

Dom-le vedeti ca e un om in negru mai inainte celei de merge pe apa si sta tot timpul la aceeasi distanta de ea.
Eu cred ca ii tine o placa dintr-un material transparent sub picioare.
Priviti cu atentie.
Din comentariile de acolo:
a glass bridge was built from one side to another it diddnt go to the bottom of the pool so the girl could swim under him,why do you think he walked so slowly, so he doesnt slip
  #5  
Vechi 02.03.2009, 02:17:29
geo.nektarios's Avatar
geo.nektarios geo.nektarios is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 03.07.2008
Religia: Ortodox
Mesaje: 1.357
Implicit

NU ma refer strict la acel clip, ci uita-te si la restul... este clar DEMONIC ce face!!!
  #6  
Vechi 02.03.2009, 02:19:40
geo.nektarios's Avatar
geo.nektarios geo.nektarios is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 03.07.2008
Religia: Ortodox
Mesaje: 1.357
Implicit

Citat:
În prealabil postat de MarinaAlca Vezi mesajul
Mari sunt puterile celui intunecat!!!!!! Doamne fereste! Mie mi s-a facut pielea gaina... acum realizez cum lucreaza necuratul prin supusii sai si nu numai... pana si numele lui nu era ales la intamplare, ai remarcat? Cris Angel!!! HM!! Angel poate, dar cu siguranta unul al intunericului...
Iar gasculitele alea din piscina aplaudau de mama focului.. eu cred ca fugeam de langa el de mancam pamantul.. daca nu ma insel era un fel de levitatie.
uita-te si la rstul clipurilor... te ia GROAZA cate nebunii face!!! e clar DRACU!!! Numele lui da, este de "scena"!!! oarecum sub "acoperire" nu "Christ" ci Criss (poate Cros) si Angel (BLACK)!!!
  #7  
Vechi 02.03.2009, 02:21:00
Anca-Miha
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit

Citat:
În prealabil postat de mihailt Vezi mesajul
Dom-le vedeti ca e un om in negru mai inainte celei de merge pe apa si sta tot timpul la aceeasi distanta de ea.
Eu cred ca ii tine o placa dintr-un material transparent sub picioare.
Priviti cu atentie.
Din comentariile de acolo:
a glass bridge was built from one side to another it diddnt go to the bottom of the pool so the girl could swim under him,why do you think he walked so slowly, so he doesnt slip
Vreisa zici ca e o femeie, nu un barbat? Eu am vazut un barbat, care merge pe apa.
  #8  
Vechi 02.03.2009, 02:22:08
MarinaAlca's Avatar
MarinaAlca MarinaAlca is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 18.07.2008
Locație: The Land from Down Under
Religia: Ortodox
Mesaje: 1.048
Implicit

Citat:
În prealabil postat de geo.nektarios Vezi mesajul
uita-te si la rstul clipurilor... te ia GROAZA cate nebunii face!!! e clar DRACU!!! Numele lui da, este de "scena"!!! oarecum sub "acoperire" nu "Christ" ci Criss (poate Cros) si Angel (BLACK)!!!
Am vazut.. clipul unde despica acea femeie in 2... faza e ca nu ne-a mai aratat cum ii si asambleaza corpul la loc!
  #9  
Vechi 02.03.2009, 02:24:42
geo.nektarios's Avatar
geo.nektarios geo.nektarios is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 03.07.2008
Religia: Ortodox
Mesaje: 1.357
Implicit

[SIZE=4][COLOR=red]UITATI-VA aici: DRACIE CURATA IN TOATA REGULA[/COLOR][/SIZE] http://www.youtube.com/watch?v=u7gl8nNsDMA&NR=1
  #10  
Vechi 02.03.2009, 02:29:51
ioan_si.atat's Avatar
ioan_si.atat ioan_si.atat is offline
Member
 
Data înregistrării: 05.01.2009
Locație: Bucharest village
Religia: Ortodox
Mesaje: 74
Trimite un mesaj prin Yahoo pentru ioan_si.atat
Implicit

Oameni buni, astea sunt niste filmulete regizate pentru amatorii de senzational. Personal cred ca nu au nicio legatura cu diavolul. Nici macar nu sunt curios sa vad mai mult. Astea sunt doar jucarii pentru cei mici. Haideti sa ne concentram atentia asupra lucrurilor care conteaza.

Doamna-ajuta!
__________________
Fiindca atat de mult a iubit Dumnezeu lumea, ca a dat pe singurul Lui Fiu, pentru ca oricine crede in El, sa nu piara, ci sa aiba viata vesnica. (Ioan 3:16)

http://taramulfagaduintei.blogspot.com/

http://teatrulviselor.blogspot.com/
Subiect închis

Thread Tools
Moduri de afișare


Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimele Postari
n-am venit sa aduc pace, ci sabie roman2010 Generalitati 14 10.09.2010 17:07:28
Un nou venit o problema in plus! cezar73gl Calugarul 13 02.12.2008 16:07:11
un ajutor bine venit danhd Stiri, actualitati, anunturi 2 04.10.2006 14:44:06